Wpis z mikrobloga

Kolejna porcja typów z NBA

Dzisiaj fajne i ciekawe mecze z których wybrałem kilka typów.

Główny kupon po najmniejszej linii oporu

Boston - Charlotte 1@1.64
San Antonio - Milwaukee 1@1.49

ako @2.44 po podatku @2.15

Z innych meczy:

Spurs over 103.5 pkt @1.49 - przyjemna linia, powinno siąść bez problemu. Jak dla mnie szanse na równi z winem.
Utah - Miami 2 @2.44 - kolejny raz value na Miami po zacnym kursie, pewnie połączę z jakimś overem z lżejszą stawką niż kupon główny
Phoenix - Orlando over 218.5 @1.50 - kolejny raz linia wydaje mi się za wysoka i znając moje szczęście - nie pogram a wejdzie.
Detroit - Atlanta over 202.5 @1.49 - jeśli coś w tym meczu to ten over jak dla mnie.
Chicago - Indiana - tu bym szedł w stronę Bullsów z dodatnim handi ale kursy i linie - dramat, ja odpuszczam.
OKC - Clippers - OKC w fatalnej formie, do tego niewiadomo czy Adams zagra - jeśli nie mimo wszystko grałbym jakieś handi w strone Clipsów juz +9.5 po @1.43 fajnie wygląda. Zwłaszcza, że OKC gra b2b.

#bukmacherka #exportbets
  • 6
Chicago - Indiana - tu bym szedł w stronę Bullsów z dodatnim handi ale kursy i linie - dramat, ja odpuszczam.


@export: Indiana pewniak jeśli nie zagra Markannen i Lopez a jest na to duża szansa, w Bostonie bardzo możliwe, że bez Tatuma dzisiaj, więc sytuacja dzisiaj nie zaciekawa dla Bostonu
@GrubyChudini: liczyłem, że będą zbierać #!$%@? mecz za meczem i atrakcyjne będzie granie linii dodatnich tak jak na 6ers w rok czy dwa lata temu a ostatnie 4 mecze dały nieźle zarobić z dodatnim handi komuś kto pograł, tyle.
@export: ehh znowu 1 mecz...Spursi #!$%@? po całej linii. Cieszy fakt ze overy siadły i Miami po 2.44 również. Mam nadzieje, że ktoś skleił mądrzej niż ja.