Wpis z mikrobloga

Kiedyś nieźle wkręciłem ziomków z zagranicy.

Powiedziałem, że jest u nas taka bardzo postępowa gazeta, "multi-kulti", "turbolewica", "postępowość" te sprawy.

Jednak gdy zaczęto w niej namawiać Polaków do przyjęcia imigrantów, ktoś im wytknął, że u nich w redakcji pracują sami biali ludzie i z tego powodu dyrektor kazał tam ustalić dyżury gdzie każdy ma chodzić przez cały dzień pomalowany na murzyna, żeby uczyć Polaków tolerancji i żeby już nikt im nie zarzucał braku murzynów w redakcji XD

Na początku nie chcieli wierzyć, ale pokazałem im co to jest wyborcza i że faktycznie jest to jedna z największych gazet o profilu lewicowym w Polsce, a potem poniższe zdjęcie i powiedziałem, że to Jacek Hugo Bader i mogą sobie sprawdzić w Wikipedii, że faktycznie pracuje w wyborczej i faktycznie się tak pomalował.

Dalej nie wynikali na szczęście i uwierzyli w to co mówiłem, a potem widziałem jak jeden na Facebooku pisał na tablicy jaka lewica w Polsce jest #!$%@? i wstawił to zdjęcie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#heheszki #truestory #bekazlewactwa #coolstory #zagranico #hiszpania
L.....i - Kiedyś nieźle wkręciłem ziomków z zagranicy.

Powiedziałem, że jest u nas...

źródło: comment_H632PpkJURO6SEKpcQllDIrJPpHcvbnd.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Wypada też podziwiać jego nieprzeciętną inteligencję emocjonalną i odczytywanie sygnałów niewerbalnych gdyż wyczuł faszyzm w idących w marszu. Polecam i szanuję. To nie jest tak jak to prawicowcy postulują z ironią, że "faszyzm jest wszędzie", o nie. Go trzeba umieć wyczuć
  • Odpowiedz
: Wypada też podziwiać jego nieprzeciętną inteligencję emocjonalną i odczytywanie sygnałów niewerbalnych gdyż wyczuł faszyzm w idących w marszu.


@steve__mcqueen: To już nie jest inteligencja, to metafizyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pan Hugo Bader zwyczajnie czyta ludziom w myślach, czym udowadnia, że zjawiska paranormalne istnieją.
  • Odpowiedz