Wpis z mikrobloga

@Kempes: Nie wstyd takiemu Radkowi Poszwińskiemu pisać publicznie takie bezeceństwa o własnej żonie, choćby i byłej? Tak po ludzku? Swoją drogą ten Tusk to faktycznie kanalia, już na 4 lata przed objęciem rządów rozbijał polskie rodziny. Pewnie jako absztyfikant, no która zamieniłaby takiego Donalda na jakiegoś Radka o knajackim języku i siermiężnej umysłowości?
@Pitaq: Dzieciaczku, jak nie potrafisz pić alkoholu w miarę to się licz z konsekwencjami swojego niewłaściwego zachowania.
Tak, pochodzę z pokolenia SBeków, bo jak ja miałem tyle lat co ty to SB była czynną służbą. Ty masz łatwiej młody i się z tego ciesz, ale z alkoholem uważaj.
@Kempes: Ale powiedz mi o #!$%@? ci chodzi pełnoletni, napisałem tak bo nie znam tego typa by miał jakikolwiek związek z csem, a ty się #!$%@? o jakieś tagi, od razu do moderacji, wracaj lepiej teczki innym zakładać elo, mogą mnie banować, bo z takimi #!$%@? to aż żal siedzieć ELO
@Pitaq: Misiaczku, wytrzeźniej bo widać, że alkohol u ciebie zamiast pozytywne neurony uruchamiać to uruchamia prostactwo i chamstwo, które jak widać po reakcji moderacji, jest źle widziane na tym portalu. Może warto pomyśłeć o nie piciu alkoholu i używaniu Wypoku w tym samym czasie?
Ale znaj moje dobre serduszko, bo ja tak miły gościu jestem, i troszkę ci pomogę... ( ͡ ͜ʖ ͡)