Wpis z mikrobloga

Na moje nieszczęście Flexy obsępiły ludzie z D5 i jak ja Wam współczuję, że musicie grać w tej dywizji xD Boooże jest tak przepaść między ludźmi z D5, że moja głowa tego nie potrafi ogarnąć. Zero jakiegokolwiek tryhardu, niektóre rzeczy trzeba im pisać a oni i tak #!$%@? xD

Jak w moim teamie jest D piątka to już wiem, że gra w dupę. Co najciekawsze #!$%@?ńce tak szczekają a jak się typa spytałem, że skoro jest wyżej ode mnie i nie potrafię grać to co powinienem zrobić, żeby mu jakoś pomóc to odpisał, żebym odinstalował grę XD #!$%@?Ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, #!$%@? z tego eastowskiego bidula

#leagueoflegends
  • 7
@Mega_Smieszek siema 3 sezony d5 here handluj z tym, ale w sumie tylko dlatego ze nie mam checi abusowac jakichs meta czampow zeby wbijac wyzej. Poza tym zawsze 5 dywizje robia loda wiekszosc to kerowane pajace albo egirl janna nami lulu soraka main xD
@Mega_Smieszek: Mam podobne odczucia co do magicznych D5 0pts. Zawsze mówię że d5 to nie diament, to siedlisko wyboostowanych(wr >50%) kretynów którzy sobie 'testują' postacie na rankedach bo już złapali boga za nogi i są haj elo. Gardzę takimi osobnikami niesamowicie (°°