Wpis z mikrobloga

Dlaczego większość ludzi za priorytet w życiu uznaje dobrze płatną pracę, najlepiej stanowisko kierownicze, ładną żonę, x dzieci, szybki samochód? Nie interesowały by mnie priorytety tych ludzi, gdyby nie fakt, że ci wlasnie ludzie uważają ich priorytety za jedyne słuszne w życiu, i jesli nie uczestniczysz w tym osranym wyscigu, to jestes dziwakiem/smieciem bez amibicji itp.#!$%@?, ja chce wykonywac jakas normalna prace, miec tyle pieniedzy, zeby bylo na oplacenie czipsow, batonow, domu i internetu.Tyle mi do szczescia wystarczy.Dlaczego te #!$%@? szczury muszą mnie za to piętnować? #przegryw
  • 14
@loxapine: nastepnym etapem w twoim przegrywie, po zaprzestaniu checi przekazania swoich genow i wartosci dalej bedzie zrozumienie, ze tylko marnujesz zasoby tej planety (czipsy, batony, transfer) i najlepiej to sie zabic
@loxapine: jakby kazdy czlowiek robil tak jak ty, to na starosc pomimo zebrania nawet i miliona dolarow, nie moglbys za to nic kupic, bo nie byloby mlodszych od ciebie, ktorzy za te pieniadze by wykonali dla ciebie te czipsy czy batony. skonczylbys z bezwartosciowymi papierkami, w momencie kiedy popyt na prace ludzka bylby tak ogromny. i w sumie to sie tak juz konczy powolutku, tylko ci z duza iloscia dzieci, beda
@loxapine: i zarowno oni jak i ich dzieci beda mieli cie w dupie na twoja starosc, po prostu probuja cie zmotywowac przed tym co cie czeka, i tez posrednio przed tym jak bedziesz lazil i zebral by cos od nich dostac, bedziesz w biedzie, nikt ci nie pomoze
@wkoloprzegrywy: sugerowanie, ze ich dzieci beda cale zycie kolo nich skakac i podawac przyslowiowa "szklanke wody", jak dorosna to beda zyly swoim zyciem, bo naucza sie samodzielnie myslec, a nie myslec w ten sposob, ze skoro rodzice mnie zrobili/wychowali to musze im splacac dlug wdziecznosci xD
@loxapine: może dlatego, że to są obiektywnie rzecz biorąc najważniejsze rzeczy w życiu. Dobra żona, zdrowe dzieci czy udana kariera to wartości, których nie kupisz tak jak czipsy w Tesco. Ale niestety dla niektórych zostają w życiu właśnie owe czipsy i gry komputerowe. Życie nie jest, nie było i nigdy nie będzie sprawiedliwe.