Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Bateria mam nadzieje się jeszcze unormuje ale pulsometr to dramat dwa razy jedynie udało się zmierzyć puls raz 78 ponowny pomiar 160 a tak to cały czas błąd pomiaru :/
@sylwke3100: Bateria mam nadzieje się jeszcze unormuje ale pulsometr to dramat dwa razy jedynie udało się zmierzyć puls raz 78 ponowny pomiar 160 a tak to cały czas błąd pomiaru :/


@Freszz: Może to nie nowa sztuka tzn jakaś co przeleżała na magazynie? Bo wiem że bateryjne cuda się właśnie w kontekście miband ale 1 działy. Ja kupiłem z ali, trochę przepłaciłem lecz nie mam problemu
Ogólnie sprawa wygląda tak, że ja już napisałem spór do Gearbest bo też to gówno dostałem, nie da się wgrywać custom firmware itd. A jedyne firmware jakie daje sie wgrać to właśnie na wersje indyjska, przez co jestesmy w dupe z aktualizacjami bo mamy .53 a powinniśmy mieć .54 i do tego jeszcze HR jest gorszy
No jak chcesz ryzykować, że dostaniesz #!$%@? wersje w ktorej nie wgrasz custom firmware czy tez V1.0.1.54 a do tego bateria trzyma 3 dni i HR działa jak gówno to bierz.
@PurpleHaze: Przecież wiadomo że tutaj i wszędzie indziej pojawiają się tylko negatywne opinie, bo Ci ludzi którym GB nie zrobiło nic złego nie piszą postów pochwalnych :D
@jacuss: ale co to ma do rzeczy? Ty probujesz ich bronic czy jak?
Sklep #!$%@? waly do dawna, to tutaj to nowy rozdzial. Wczesniej oczekiwania na telefon po 2 miesiace i problemy z dochodzeniem swoich praw. Support ktory zaczyna dzialac dopiero jak otwierasz spor na paypalu, a wczesniej posluguje sie angielskim niegodnym majfriendow z aliexpress. Propozycje typu, nie doszedl telefon dostaniesz zwrot 50% ceny na GB wallet i jestes w dupie.
Ja ostatnio właśnie widziałem taką wersję, ale w opisie przedmiotu było, że trzyma tylko kilka dni. Dlatego zrezygnowałem. Jesteście pewni, że zamówiliście starą wersję?
Ja raz zamówiłem szczotkę soocare zamiast soocas. Była źle oznaczona, ale mogłem zwrócić większą uwagę.
@Freszz: podłączam się, bo zaraz przyjdą do mnie 3 sztuki i jestem ciekaw, czy to właściwa wersja.

@tekjow: na pewno masz na myśli GB? Na Ali to bym zrozumiał, gdzie jest wiele aukcji. Tutaj przecież masz produkt na jednej aukcji. W opisie były prawilne zdjęcia, na których jest odpowiedni czujnik.