Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Bateria mam nadzieje się jeszcze unormuje ale pulsometr to dramat dwa razy jedynie udało się zmierzyć puls raz 78 ponowny pomiar 160 a tak to cały czas błąd pomiaru :/
@sylwke3100: Bateria mam nadzieje się jeszcze unormuje ale pulsometr to dramat dwa razy jedynie udało się zmierzyć puls raz 78 ponowny pomiar 160 a tak to cały czas błąd pomiaru :/


@Freszz: Może to nie nowa sztuka tzn jakaś co przeleżała na magazynie? Bo wiem że bateryjne cuda się właśnie w kontekście miband ale 1 działy. Ja kupiłem z ali, trochę przepłaciłem lecz nie mam problemu
Ogólnie sprawa wygląda tak, że ja już napisałem spór do Gearbest bo też to gówno dostałem, nie da się wgrywać custom firmware itd. A jedyne firmware jakie daje sie wgrać to właśnie na wersje indyjska, przez co jestesmy w dupe z aktualizacjami bo mamy .53 a powinniśmy mieć .54 i do tego jeszcze HR jest gorszy
No jak chcesz ryzykować, że dostaniesz #!$%@? wersje w ktorej nie wgrasz custom firmware czy tez V1.0.1.54 a do tego bateria trzyma 3 dni i HR działa jak gówno to bierz.
@PurpleHaze: Przecież wiadomo że tutaj i wszędzie indziej pojawiają się tylko negatywne opinie, bo Ci ludzi którym GB nie zrobiło nic złego nie piszą postów pochwalnych :D
@jacuss: ale co to ma do rzeczy? Ty probujesz ich bronic czy jak?
Sklep #!$%@? waly do dawna, to tutaj to nowy rozdzial. Wczesniej oczekiwania na telefon po 2 miesiace i problemy z dochodzeniem swoich praw. Support ktory zaczyna dzialac dopiero jak otwierasz spor na paypalu, a wczesniej posluguje sie angielskim niegodnym majfriendow z aliexpress. Propozycje typu, nie doszedl telefon dostaniesz zwrot 50% ceny na GB wallet i jestes w dupie.