Wpis z mikrobloga

@slowikftw: Słowik przepraszam, nie widziałem Cię i naprawdę byłem przekonany, że PRO masz zaliczone. Nawet nie wiem czy puszczałeś światła tak byłem skupiony na sobie i ułożeniu się na Chicane do rozpoczęcia pomiarowego kółka. Sorki.
Też przed 21 wlazłem ponownie i jakoś dobre tempo było, ale też jak dojechałem do kogoś to już kuniec, no i im bardziej chciałem to było gorzej...
@Golomp: haha ale walczylismy dzielnie. Niestety jakos na SPA nie potrafie znalezc tych kilku dziesiatych sek. Kto wygra w semipro? Licze rowniez na dobra zabawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@YANIcom: Spoko, też przepraszam za puszczenie nerwów. Ustawiony do zakrętu byłem już idealnie, by ten rekord dowieźć i bez problemu wskoczyłbym do PRO. No trudno. W każdym razie też sorry i do zobaczenia na wyścigu.
@Golomp: widzialem i chyba wole jak mi zabrako z 0,5 sek to mam przynajmniej luzik ze nie bylo tym razem szansy na wejscie. Ale masz racje, pewnie sobie powalczymy spokojnie w semi. Sa rowniez pewne plusy jak ! brak kosmitow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Manux: ja nie, ale kris ma jakis pulsometr i komputer rowerowy, pewnie garmin albo polar albo cos podobnego. Juz kiedys w jakims wyscigu mierzyl. Niby tylko granie w gre, ale serce wskazalo, ze walka byla na powaznie ;D