Wpis z mikrobloga

#bank #konto

Cześć Mirki. Jaki polecacie Bank? Nie chcę jakis mbanków. Bank chcę, zeby był w miarę polski, a nie większość akcji należy do zagranicznych spółek . Jak do tej pory najlepszą ofertą co znalazłem to bank spółdzielczy u mnie. Prowadzenie konta, założenie, karta, przelewey krajowe, wypłaty/wpłaty w placówkach i wypłaty w bankomatach za darmo. Pozdrawiam
  • 10
  • Odpowiedz
@charlesiks, w zależności od wieku proponujemy PKO Konto dla Młodych (do 26 lat) – bezpłatne bankomaty w Polsce i na świecie oraz darmowa karta (wystarczy zrobić 5 dowolnych transakcji w miesiącu) lub PKO Konto za Zero – rachunek jest bezpłatny wystarczy wydać kartą minimum 300 zł w danym miesiącu. W obu przypadkach istnieje możliwość korzystania z bezpłatnej aplikacji IKO.
  • Odpowiedz
@ZarabiajnaBankach Darmowy, ale jakoś nie ufam takiemu banku, który gdzieś istanieje i nie ma konkretnie żadnych placówek.
@EkspertPKO Oferta nie najgorsza, ale bank spółdzielczy lepszą ofertę mi proponuje no chyba, że jakiś kod zniżkowy mi dacie i będzie wszystko za darmo:D do tego limitu na kartę (300zł) wliczają się transakcje wykonane blikiem albo zbliżeniowo przez IKO? Można zamówić np. duplikat karty? w BPS proponują mi zamiast duplikatu jakąś naklejkę co
  • Odpowiedz
@charlesiks Transakcje zbliżeniowe telefonem wliczane są do limitu 300 zł w miesiącu rozliczeniowym. Dal osób rzeczywiście korzystających z karty, ten wymóg można spełnić bez problemu. Jeśli jest z tym problem, to można zrezygnować z karty i wybierać pieniądze z bankomatu i płacić w sklepie przy pomocy telefonu (IKO - wtedy już nie zbliżeniowo ). W naszym banku można domówić drugą kartę lub naklejkę albo breloczek, którymi można płacić jak zwykłą kartą.
  • Odpowiedz