Wpis z mikrobloga

@NoMercyIncluded: Raczej stwierdzenie.
@Bajaderka_Z_Ryby: A widziałeś może oficjalną wersję całego zdarzenia? Np. w TVN24 mówili, że pociągi się nie zderzyły, ale zaczepiły jadąc torami obok siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przewożone były ON, Pb95, gaz i jakieś tam chemikalia których nazw nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@slesa: To był skład chyba z rafinerii do Sokółki. Oficjalna wersja już w dniu wypadku była o "najechaniu na siebie składów". Potem doszły spekulacje i presja Orlenu na ustalenie czy aby na pewno maszynista z PKP nie był winny. Ostatecznie ustalono, że wina leżała po stronie załogi Orlenu. Jak chcesz to mam raport.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: @Aguch:
Więc tak, tam gdzie te pociągi się zderzyły jest przejazd na tak zwaną mijankę. Czyli jeden pociąg przejeżdża a następny czeka na swoją kolej. I tutaj cały system zawiódł bo jak wcześniej wspomniał @Bajaderka_Z_Ryby maszynista Orlen po prostu zasną bo pracował 23 (sic!) godzinę. W konsekwencji wjechał na tor na którym znajdował się pociąg jadący według przepisów. Uderzył w któryś z ostatnich wagonów w których z powodu błędu
  • Odpowiedz
  • 0
@cation ok sory walczę z dysleksją od wielu lat i tak jestem z siebie dumny jeśli chodzi o gramatykę i ortografię, natomiast moje pismo dalej przypomina klinowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mihau88 budynek PKP energetyka częściowo spłonął, biurowiec powstał niedawno, tak jak i myjnia, a bloku nie kojarzę. Po za tym niezły odkop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz