Wpis z mikrobloga

Jestem już w zasadzie zdecydowany, że "xiaomi lepszy" i szukam teraz miejsca ską mógłbym go ściągnąć. Jacyś prawilni, sprawdzeni sprzedawcy z Polski, którzy mają w ofercie Redmi 4X? Nie chcę się przypadkiem wkopać w jakiś januszpol, z którym nie idzie nawet wyegzekwować gwarancji na zasadzie "nie bo nie".
#xiaomi #telefony
  • 18
@Kukki nie mam nic do xiaomi czy innych marek, ale kupowanie nowego fona jak za takie same pieniądze można mieć note3 w idealnym stanie uważam za po prostu nie znanie się na tym co się właśnie robi. znaki interpunkcyjne mi się na dzisiaj skończyły ale sens chyba jasny.
@Kukki: Czemu chcesz sprowadzać jak normalnie jest do kupienia w PL? Chyba aż tak dużej różnicy w cenie nie ma, ja kupiłem w RTV Euro Agd za ok 800 cebulionów ale widziałem też za ok 700 w salonie Play
@drzuo: czytaj ze zrozumieniem. Właśnie nie chcę sprowadzać tylko kupić w Polsce i pytanie brzmi gdzie, żeby przypadkiem nie wpaść na januszpol.
@Kukki: No to tak jak mówię w salonie Playa widziałem najtaniej ale nie wiem czy jakieś myki były że trzeba abonament wziąć czy coś (wątpię). Popatrz na oferty marketów z elektroniką chyba w większości powinni to mieć
Chyba aż tak dużej różnicy w cenie nie ma, RTV Euro Agd za ok 800 cebulionów


@drzuo: no jeśli 300zl to niewielka różnica przy telefonie kosztującym 500zl,to zgoda :D
@Stan_Przedzawalowy: ale czego mi gratulujesz? To ty polecasz 4 letni telefon. Znajdziesz nowke sztuke za 600-700zl?
Zobacz sobie allegro czy cokolwiek innego jakie uzywane i tak stare telefony sie sprzedaja, wiekszosc nie bedzie posiadala dowodu zakupu. A sprzedajacy wypisuja brednie w stylu telefon z UK, telefon bez pudelka, telefon z europejskiej dystrybucji. Na aliexpress masz go za 130$, na allegro ceny od 600zl+ wiec praktycznie 200zl zysku.
Widze ze srednio u
@Stan_Przedzawalowy: no i widzisz misiu kolorowy, potrafisz sie ledwo ledwo odszczeknac, ale jak pytam o konkrety to nabierasz wody w usta.
Wiec po co polecasz specjalisto cos, o czym nie chcesz nic wiecej napisac.

Dyskusja z toba w skrocie:
- gdzie kupic note 3 o ktorym pisales, w idealnym stanie w takiej kwocie?
- szkoda strzepic ryja, nara

Nie kompromituj sie wiecej i wracaj na #gownowpis bo to ci najlepiej wychodzi.