Wpis z mikrobloga

Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
--------------------------------------


-----------------------------


-------------------------------


---------------------------------
Szczegóły TUTAJ

Dodatkowo każdy kto choć raz przekroczył linie wyjazdu z alei serwisowej dostał 1 punkt karny gratis
------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
---------...

źródło: comment_pObPrAZBPRAX2luFIeOgvIAQtRmYw2zH.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@ACLeague: nie chce mi się ściągać replaya. Nie pamietam, żebym miał jakikolwiek kontakt. Straciłem sporo czasu na bezpiecznym wyprzedzaniu GTE ale jak widać bez sensu. Spa jadę jak Dominik na Silverze i elo
  • Odpowiedz
@ACLeague: WTF. Pkt karny za przekroczenie linii wyjazdu z alei serwisowej, bez konsekwencji dla nikogo, mimo że wcześniej nie było to karane, a za divebomb na L1 tylko 2xO? Świetne zasady xD
  • Odpowiedz
Pkt karny za przekroczenie linii wyjazdu z alei serwisowej, mimo że wcześniej nie było to karane

@Erus: wcześniej były tylko upomnienia, ale jak widać skala problemu tylko rośnie, więc skończyła się taryfa ulgowa.
  • Odpowiedz
@ACLeague: Czy otrzymany zestaw kar dotyczy wyłącznie pierwszego kółka? W arkuszu jest notka, że kary wpisywane są bez przemnożenia, czyli ostatecznie dostaję 4xO i 6pktów(ze wszystkimi konsekwencjami -12P, DQ z R2 i start z pitlane w najbliższym Rx)? No i tak żeby być świadomym - wszystko za ten feralny występek na T1, czy jeszcze coś nabroiłem? Przejrzałem replay, ale nic podejrzanego nie dostrzegłem...
  • Odpowiedz
DNF za co, że mi cactus przypierdzielił, czy dlatego, że po opuszczeniu serwera wlazłem ponownie jak ochłonąłem?
Jeśli tak, to dzięki cactus!!!

Od razu zapytam, gdzie jest tabelka z obecnością na dzisiejszy wyścig bo będzie zmiana.
  • Odpowiedz