Wpis z mikrobloga

Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
--------------------------------------


-----------------------------


-------------------------------


---------------------------------
Szczegóły TUTAJ

Dodatkowo każdy kto choć raz przekroczył linie wyjazdu z alei serwisowej dostał 1 punkt karny gratis
------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
---------...

źródło: comment_pObPrAZBPRAX2luFIeOgvIAQtRmYw2zH.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YANIcom: Dopiero wysłałem, nie było mnie w biurze chwilę. Co do sytuacji to zawrócić i jechać dalej, no chyba że się nie dało z piachu wyjechać, to "dziękować" kaktusowi za szybki koniec wyścigu.
  • Odpowiedz
@snsv: to jak miałem nie ukończyć wyścigu i nie wrócić do pitu... Przez jednego dość, że nie ukończyłem wyścigu, dostałem DNF oraz dodatkowo DQ za B2P i dodatkowo przejazd przez pit w kolejnym wyścigu - czyli bardziej opłaca się n---------ć innych i tym się nie przejmować... Ofiara zostaje podwójnie ukarana bo ktoś zepsuł wyścig o pudło, a ofiara nie miała ochoty jechać dalej... a taki delikwent zostaje pogłaskany i jedzie
  • Odpowiedz
@YANIcom: Ej ty naprawdę nie umiesz czytać? Wiesz co oznacza DNF? Did Not Finish! To nie jest żadna kara człowieku. Karę za B2P dostałeś czyli (DQ) bo wyjechałeś ponownie na tor, a nie masz takiego prawa. A że i tak nie dokończyłeś tego wyścigu (DNF) to kara DQ nie miała by żadnego skutku więc zostałą zamieniona na DT w następnym wyścigu
  • Odpowiedz
@YANIcom: Ludzie w wolnym czasie chcą Ci wytłumaczyć na czym polega twoja kara i za co i też wytłumaczyć Ci pewne rzeczy których nie rozumiesz, a ty sie obrażasz. Naprawdę zacznij czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@snsv: Pewnie jak sobie odpuszczę SPA, to DT przechodzi na kolejny wyścig w którym będę jechał, a jeśli w tym kolejnym nie pojadę to w następnym i tak do końca, tak? A kary przechodzą na kolejny sezon czy już nie???

Ale generalnie dziękuję cactusowi za zepsucie mi dwóch wyścigów - może się zrewanżuję...
  • Odpowiedz
@YANIcom: oczywiście kara DT przechodzi na wyścig w którym będziesz jechać. Na następny sezon nie przechodzą. Dla pocieszenia powiem, że połowa stawki w trakci wyścigów dostaje DT z PLP, więc to wcale nie przekreśla twoich szans na przyzwoity wynik
  • Odpowiedz
JANIcom masz racje mi caktus też zaszedł za skórę w obu wyścigsch .Chyba sędziowie powinni lepiej spojrzeć na jego jazdę i czy przestrzega zasad zachowania się na torze.
  • Odpowiedz
@Mac47: Za mną Zaberacera też tuż przed strzałem we mnie został by staranowany przez cactusa i były by nici z wygranej... Dla mnie wystarczającą karą było nieukończenie wyścigu, ale poszkodowany zawsze oberwie podwójnie... Dla mnie SPA w semiPRO już jest historią bez emocji - jeśli ukończę...
  • Odpowiedz