Wpis z mikrobloga

Szukam pracy w Szczecinie w IT/e-commerce. Przez ostatnie 6 lat pracowałem jako informatyk/administrator/specjalista ds obsługi sklepu internetowego, ale czas się ruszyć, zdobyć nowe doświadczenia i większe pieniądze.

Do moich obowiązków należało:
- obsługa sklepu internetowego IAI-Shop, Comarch e-Sklep B2B, Allegro
- nadzór nad stronami internetowymi firmy
- instalacja, konfiguracja i nadzór nad stacjami roboczymi pracowników firmy
- rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem komputerowym firmy
- przygotowanie automatycznego systemu wykonywania kopii baz danych i nadzór nad nim
- administrowanie systemu ERP Comarch Optima
- przygotowywanie skryptów SQL potrzebnych do automatyzacji modyfikacji wprowadzanych na bazie systemu ERP Comarch Optima
- opracowywanie rozbudowanych analiz danych w MS Excel na bazie danych z ERP Comarch Optima
- serwis sprzętu komputerowego i biurowego
- przygotowywanie zamówień do firm zewnętrznych na rozbudowę systemu informatycznego i nadzór nad jego wykonaniem

Ponadto zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych jako freelancer.

Ogarniam wszystko co jest potrzebne aby powyższe dobrze wykonać, a więc:
- znajomość HTML CSS potrzebna na swobodne wprowadzanie modyfikacji na stronach internetowych
- znajomość SQL (MSSQL) pozwalająca na wprowadzanie zmian w zawartości bazy
- znajomość IAI-Shop, Comarch e-Sklep
- znajomość Wordpressa (postawiłem kilkanaście stron dla siebie i znajomych)
- znajomość SEO
- znajomość narzędzi Google (Analytics, GSC, AdWords itd.)
- znajomość sieci komputerowych
- znajomość MS Word oraz Excel
- znajomość systemów Windows XP, 7, 10, Server 2008
- znajomość GIMPa na podstawowym poziomie
- mam dobry kontakt z klientami oraz wysoką kulturę osobistą

Ponadto posiadam dużą wiedzę na temat herbaty, którą chętnie parzę znajomym i współpracownikom i o niej opowiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lubię rozmowy o kinie i książce, a także spacery i Geocaching.

Pewnie to nie wszystko, w razie czego proszę o kontakt na PW, tam odpowiem na pytania oraz dam namiary na siebie.

#szczecin #praca #szukampracy #ecommerce #seo #administrator #informatyk
  • 23
@Konorro: nie chcę się na chwilę obecną bawić w tabletki/pożyczki - za cienki na to jestem i nie mam zaplecza/narzędzi do spamowania (w zasadzie to nie umiem juz z takowych korzystać) - cały czas w pracy lecę na firmowych zapleczach.