Wpis z mikrobloga

  • 63
Mój różowy pasek to głąb. Nie rozumie podstawowych praw rządzących światem, w tym podstawowej fizyki. Kazałem jej wstawić wodę w elektrycznym czajniku, wstawiła cały czajnik. No to zaczynam ją #!$%@?ć.
- Na #!$%@? wstawiasz cały czajnik! Prądu szkoda! Wstawisz mniej to się szybciej zagrzeje!
- nie no co ty, przecież to nie ma znaczenia on i tak cały czas chodzi
- LOL, przecież wstawiając mniejszą ilość wody, będzie pracował krócej i zużyje mniej prądu!
- (rozdziawiła jape)
- a jak wstawiasz wodę na makaron to czemu nie lejesz pod pełno
- dobra, nie odzywaj się do mnie.

Wzięła herbatę i poszła. Ja #!$%@?. Z kim ja żyję. #logikarozowychpaskow
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daeun: ale ja Cie kolego nie prowokuje.
Zauwazylam tylko, ze skoro tak Cie irytuja moje wpisy, to istnieje mozliwosc, abys moich wpisow czytac nie musial.
Coz to za prowokacja? Przeciez to stwierdzenie faktu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Tak się wtrącę...

nigdy się nie kłócicie ani nigdy jedno drugiego nie nazwało #!$%@? albo idiotką


@daeun no to ładnie masz na chacie. W żadnym związku nikt nie nazwał mnie w kłótni (i poza nią) idiotką, ani ja nie nazwałam partnera #!$%@?. Kłócić też się trzeba umieć, a szacunek dla drugiego człowieka, zwłaszcza dla kochanego i wybranego przez nas jest czymś oczywistym.
  • Odpowiedz
Zapytalam jedynie, po co jestes z kims, kogo uwazasz za debila i jeszcze obwieszczasz to w internecie piszac o niej raczej bez szacunku.


@agaja: No dokładnie. I to działa w dwie strony: po co OP jest z dziewczyną, której nie szanuje, i po co dziewczyna jest z facetem, który jej nie szanuje i ogólnie jest prymitywem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@agaja nikogo nie blokuje i nie zamierzam, po prostu się przewijasz tu, zdarza się czasami przeczytać i mam z tego niezła beke
  • Odpowiedz
@daeun: peszek.

A co do Twojego pytania jeszcze - jasne, ze sie klocimy. Kazda para sie kloci. Ale nie, zadne z nas przy tych klotniach drugiego nie wyzywa i nie obraza wbrew temu, co sugerujesz.
Po prostu wzajemnie sie szanujemy i potrafimy problemy rozwiazywac jak ludzie dorosli i dojrzali, a nie zul i zulietta spod budki z piwem

I na koniec - zadalam Ci jedno, neutralne pytanie. Proste. Bo nie wiem, jaki jest sens meczenia sie z kims, kogo uwaza sie za debila, w ogole to bez sensu. Choc moze niektorzy lubia
  • Odpowiedz
@agaja: Nie wiem, ale "brzmisz" bardzo pretensjonalnie i wrednie. Gościu sobie napisał co myśli o danej sytuacji, a Ty go bez powodu atakujesz. Nieładnie, oj nieładnie...
  • Odpowiedz
@majkkali: gdzie atakuje? zapytalam jaki jest sens bycia z kims, kogo sie uwaza za debila. Pytanie proste i bez atakowania.
To on zaczal mnie obrazac i wyzywac, ja potem jedynie odpisalam na zarzut ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zapytalam jaki jest sens bycia z kims, kogo sie uwaza za debila.


@agaja: przede wszystkim to ona jest debilem, nie trzeba tego uważać tylko to jest fakt. nie ma ludzi bez wad wiec zawsze sie na cos przymyka oko i twój chłoptaś też przymyka oko ze nie jestes ideałem. ogolnie musi miec stalowe nerwy jesli tez go pouczasz tak jak innych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@agaja co tam pani idealna? Co nic nie piszesz? Co? Dalej sugerujesz że powinniśmy się rozstać bo moja partnerka nie wie jak obsłużyć czajnik? Pytałaś gdzie ten twój idealizm. Właśnie tutaj
  • Odpowiedz
No to zaczynam ją #!$%@?ć.

- Na #!$%@? wstawiasz cały czajnik! Prądu szkoda! Wstawisz mniej to się szybciej zagrzeje!

- LOL, przecież wstawiając mniejszą ilość wody, będzie pracował krócej i zużyje mniej prądu!

- (rozdziawiła jape)

- dobra, nie odzywaj się do mnie.

Wzięła herbatę i poszła. Ja #!$%@?. Z kim ja żyję.
  • Odpowiedz
@daeun: Ja Ci nie sugerowalam rozstania. Ja zapytalam po co byc z kims, kogo sie uwaza za debila.
Ty sie na to zacietrzewiles i zaczales wycieczki osobiste.
Ja wyraznie napisalam, ze kazdy sam decyduje o wygladzie swojego zwiazku - jesli Tobie to pasuje, to spoko, nie moj cyrk.
Ja jedynie zadalam proste pytanie, choc nie wiem czemu tak strasznie Cie to ruszylo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz