Wpis z mikrobloga

@akrylko: Bardziej strzelam ale wziąłem pod uwagę że to dość rzadki model z przeciętnym (i przestarzałym) radiem, o dość słabej mocy wzmacniacza. Za to jakościowo sprzęt Sharpa z tych lat był bardzo dobry. Wnioskując już chociażby po tym że to warzy 12 kg a nie 5, to myślę że nie ma chały. Z drugiej strony wołanie za niego ponad tysiaka to chyba polowanie na frajera, bo za ten hajs kupisz osobny
@chwed: Sprzęt ogólnie w oryginale, teraz jedna końcówka się chyba spier*0liła bo jeden kanał gra cicho i trzeszczy a drugi jest ogólnie spoko. Wiem jak ten sprzęt grał przed tą usterką, podłączany pod tonsile, jakość naprawdę nieporównywalna z żadnym nowszym sprzętem. Dlatego też zastanawiam się czy nie zainwestować w naprawę i sprzedać w dobrej cenie, sam nie potrzebuję takiego sprzętu.
@chwed: >To na bank wiesz jak grał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Altus 140 to całkiem spoko kolumienki a tam z tego co wiem siedzą tonsile

W latach 80' była masa lepszego sprzętu.

To że ten sprzęt gra naprawdę dobrze, wyklucza to że były lepsze sprzęty ? ( _)
@akrylko takie że siedzę w tym z 12 lat. Nie patrz po aukcji panów z Wrocławskiego audio vintage bo cenę dali z kosmosu a i stan pewnie jak zwykle pozostawia wiele do życzenia. Na zachodzie ten amplituner lata między 50 a 100 euro.
@Ojezu: bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź, właśnie tak patrzyłem po różnych aukcjach i ta cena 1200 wydawała mi się jakaś odrealniona, podskurnie czułem że to janusze biznesu liczące na zarobek na hasło "BIAŁY KRUK"
@Mikoma: próbowałem się kiedyś udzielać na elektrodzie, tam może i siedzą ludzie co się na tym znają ale i za razem gburki od których usłyszałbym że temat był wielokrotnie poruszany (co znaczyło by że ktoś kiedyś zapytał o jakąś cene jakiegoś wzmacniacza) ()