Wpis z mikrobloga

#tmobile #play #orange #plus #virginmobile

Po tym, co się ostatnio dzieje z virgin mobile chcę od nich jak najszybciej #!$%@?ć (niedziałająca apka, okropny zasięg w roamingu, CENY za internet w roamingu, niedziałające kody USSD). Czeka mnie dużo wyjazdów na terenie europy, więc chciałbym coś z porządnym roamingiem. Dodatkowo rozmowy+sms+najmniej 5gb internetu w Polsce. Co aktualnie ma najlepszą ofertę? Może być i abonament i karta, chociaż preferowałbym kartę. T-mobile chwali się bezpłatnym roamingiem, jak z zasięgiem? Może coś innego polecacie?
  • 16
@antoni_musztarda:
kupiłem starter play przed samym wyjazdem, aktywowałem go w pociągu za pomocą znajomych, i do tej pory nie mogę połączyć się z żadną siecią (w virgin łączy mi się z O2, a O2 play mi nie wykrywa :( )
@miud:Mamy to, czego szukasz :) W taryfie Nowy Plush w pakiecie za 25 zł/30 dni zgarniesz: 10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz bezpłatny transfer w ramach: Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa (kod: * 136 * 11 * 07 #). Jeśli jednak zdecydujesz się przenieść swój numer do Plusha, otrzymasz rabat 50% i przez pierwsze 3 miesiące zapłacisz jedyne 12,50 zł.

Z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów będziesz mógł korzystać
@Specjalista_Plus: Podeślijcie proszę linka do informacji, gdzie jest wspomniane o nielimitowanych rozmowach, SMSach i MMSach + internet w UE przy korzystaniu z taryfy Nowy Plush na kartę, bo coś nie mogę znaleźć a też się zastanawiam nad wyskoczeniem z Virgin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@miud: Mam T-mobile, korzystałem z roamingu za granicą i jest ok. Nie wiem czy to się czymś będzie różnić ale mam abonament. Połączyło mi LTE z Movistar w Hiszpanii i działało jak lokalsom na ich telefonach.
@miud: Serdecznie zapraszamy. Z pewnością nie pożałujesz :)

@grzeslaw: Zachęcamy do zapoznania się z tym regulaminem: https://www.plus.pl/documents/16/86bdf0ad-8f82-4a22-895f-d4e1ec36925a?title=Promocja-europejska-dla-Abonentow-Prepaid.pdf

Aktywny pakiet krajowy zawierający nielimitowane rozmowy i wiadomości (SMS, MMS) obowiązuje także w roamingu (Unia Europejskia). Z kolei wielkość przyznanej ilości GB zależy od wysokości opłaty uiszczanej za pakiet w kraju. W przypadku Nowego Plusha cena wspomnianego wcześniej pakietu to 25 zł, a więc zgodnie z tabelą (§ 3) przyznane zostaną 1,3 GB
@kolekwesolek:
mi też pasowało, ale za granicą nie mam w ogóle internetu (!), jedynie mogę włączać pakiety, bez pakietow nie mam żadnego internetu. takie rzeczy są niedopuszczalne, potrzebuję na gwałt zamówić taksówkę, a tu muszę czekać aż mi pakiet włączą paręnaście minut