Wpis z mikrobloga

Motorsport jest drogi - dlatego trzeba sobie radzić i np. oszczędzać opony :D


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Gumi5 - Motorsport jest drogi - dlatego trzeba sobie radzić i np. oszczędzać opony :D...

źródło: comment_XH9um5iL1L015Ij9UI0U8y1zdlTH1soC.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@jaceks653: polecam, od wiosny mamy założony w domu palnik kostrzewy, gdyby nie to że trzeba dosypać cosik i raz na jakiś czas wyczyścić to wygoda jak z gazem xd rewelacja. Wszystko na kompie ustawione, odpala się w godzinach wcześniej zaplanowanych itd itp... Jest fajnie :D
  • Odpowiedz
@jaceks653: ja się na tym za bardzo nie znam jakoś, ale osobiście to myślę że śmieciuch + palnik są spoko, chociaz pewnie taki stricte zaprojektowany pod pellet wydajniejszy i wygodniejszy
  • Odpowiedz
@jaceks653: pamiętam w ogóle jak tata wykminił ten cały pellet, pospawali z kumplem palnik i wtedy żeby określić ile sypać pelletu to siedział z łyżką i wsypywał pomału :D Fajnie że to się popularyzuje, z drewnem to było latania że ja pierdziele... a teraz nawet nieraz ciężko iść dosypać xd
  • Odpowiedz
@Conquer: oj panie trudno powiedzieć. wiem że wiosna/lato na podtrzymanie ciepłej wody 50*C starczyło 200kg na 3 tygodnie, teraz idzie sezon to zobaczymy dopiero jak nam wychodzi. Zasadniczo duzo zalezy od ustawienia pieca, metrażu itd, dużo czynników :D
  • Odpowiedz
@Conquer: nieee, tak się ustawia palnik żeby paliło się odpowiedni i dawało jak najwięcej ciepła ;D w takich zajebistych ponoć bardzo mało płomienia jest a grzeją elegancko
  • Odpowiedz