Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu tak dużo osób ma #!$%@? ekran w telefonie, serio, co wy z nimi robicie? Ja jak żyję to chyba raz mi się tylko wylał ekran w środku w jakiejś wysłużonej nokii a tak to nigdy mi się coś podobnego nie zdarzyło.
Plusujcie jeśli szanujecie swoje telefony, patologia przegląda dalej ( ͡ ͜ʖ ͡)

#telefony #gownowpis
  • 129
  • Odpowiedz
@TotalDisaster mnie zastanawia dlaczego te gówniane smartfony nie są przystosowane do upadków? Po to robią te cienkie designerskie aluminiowe obudowy żeby je wpakować później w 5 cm warstwę kondona i zakleic ekran jakimś plastikiem? Bo jak tego nie zrobisz to syf do wyrzucenia po jednym upadku. #triggered ȍ ̪ ő
  • Odpowiedz
@TotalDisaster Zaplusowałem bo szanuje swoje telefony, ale opowiem historie, (nie wiem czemu poprzedni wpis się usunął), mialem 3 lata Lumie 820, pare razy upadała w swoim poczciwym życiu, to z kieszeni na beten, albo z biurka na parkiet i nic, jakieś pojedyncze ryski, aż pewnego dnia zsunela mi sie z kanapy na mientki dywan (dosłownie z 45 cm, bo potem mierzyłem z niedowierzenia), podniosłem jak gdyby nigdy nic, bez skazy, wrzuciłem w
  • Odpowiedz
@srul2016: mówisz o telefonach który ekran zajmował 20-30% powierzchni i był zazwyczaj plastikowy. Aluminiumowa obudowa oddaje lepiej ciepło i telefon się nie nagrzewa. GG nie rysuje się tam szybko plus świetnie wpół pracuje z nim dotyk. Wybierz jakiś telefon bez GG to zobaczysz jaka jest różnica.
  • Odpowiedz
@jck69 skoro kawałek silikonu i grubszy plastik na ekran wystarczą żeby tel nie jebnął w kalendarz od upadku to niech zaprojektuja coś co będzie to miało w standardzie i jednocześnie nie wyglądało jak guwno. Ale problem chyba jest gdzie indziej, bo te akcesoria to pewnie niezły kawał tortu
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: Telefon nie ma służyć do dbania - to narzędzie. U mnie tak eksploatowane że cud że mam całą szybkę jeszcze (ma odpryski :D). Dlatego podstawą kupowania telefonu jest to by kosztował tka naprawdę może 1/4 pensji - żeby nie było go aż tak żal. Zawsze też można samą szybkę wymienić. Co nie zmienia faktu że jak ktoś cholernie dużo korzysta z telefonu to w końcu musi upaść - masz szczęście
  • Odpowiedz
  • 0
@TotalDisaster tak jak nigdy zaden telefon mi nie spadl tak obecny po blisko dwoch latach uzywania spadl mi dwa razy tego samego dnia ()

Szyba cala, ale przestaly mi polaczenia dzialac :(
  • Odpowiedz