Wpis z mikrobloga

@redheart: ja zużywam pył dopóki nie zrobię sobie wszystkich kart (brakuje mi jeszcze 9 złoych) a potem zbieram na premki
nie wiem jak by się miał przydać do "znerfionych kart" ten pył :P
@redheart: Przy nerfie pył (czyli waluta do zamieniania kart zwykłych w premium) nic Ci nie da. Obecnie za kart premium zwracają skrawki i pył, czyli transmutujesz za 400 pyłu, dostaniesz z powrotem 400 pyłu.

@SpaceMonkey: Karty premium z kampanii mają być do zdobycia w kampanii, wersje nie premium powinny być do scraftowania, nie rozumiem po co chomikować pył?
@SpaceMonkey: Tyle, że z tego co ja kojarzę w kampanii mają być do zdobycia karty premium z kampanii (czyli nowe karty, które wydadzą razem z kampanią), a nie w ogóle karty premium, z obecnej puli.
@Jan_K: Ja zrozumiałem, że premium normalnej sieciowej gry, choć mogę się mylić. Tak czy siak póki nie wbije 100lvl premium kart nie będę tworzyć bo nie chce dostać dubla za lvl, a do tego czasu singiel wyjdzie.
@SpaceMonkey: 100lvla nie wbija sie az tak szybko, nim go wbijesz to zdazylbys zagrac tysiac gierek deckami z premium( przynajmniej goldami) wiec nie wiem po co az tak chomikowac, no ale kazdy robi co chce
@redheart: ja pył wydaję od razu ale na początku na goldy bo po prostu lubię jak fajnie wyglądają, potem dowódców. Generalnie jak mam już taką ulubioną talię to sobie zrobię te goldy premium, żeby mi sie przyjemniej grało. Mam kilka premer z nilfgardu, teraz z wiewiórek i jest ładnie
@SpaceMonkey: jak się kupi singla to dostaje się od razu wszystkie nowe karty dostępne w tym trybie i grając kampanię można będzie zdobyć ich odpowiedniki premium. Czyli nie będzie trzeba ich transmutować za uzbierany pył. Tyle oficjalnie.

Możliwe, że aby mieć wszystkie premki tych kart z kampani będzie trzeba przejść ją na 2? albo więcej sposobów. Jak karty z singla będą traktowane do rozgrywki sieciowej i jak je będzie można zdobyć