Wpis z mikrobloga

Ale maniane odwaliłem. Policja na bombach mnie zatrzymała, ugadalismy upomnienie ale spisać muszą i jeden mówi "no to imię ojca", a że dwupasmowka, hałas to zrozumiałem "no to w imię ojca..." i ja do nich "..i syna i Ducha Świętego". Panowie się popłakali w kijance. Ale wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#policja #motocykle
  • 46
  • Odpowiedz
@kliper2000: Ja pamiętam na angielskim w Liceum, nauczyciel się pyta ziomka: "no dobra, jak twoja godność" a ten na to: "w porządku, dziękuję". Się cała klasa brechtała przez resztę lekcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kliper2000: Ładnych parę lat temu (licbaza) wraz ze znajomymi zatrzymano nas za picie w miejscu publicznym (byliśmy grzeczni i cicho, akurat przejeżdżali obok, bo było to po koncertach "dni miasta"). Policjant pyta się jednego z kumpli o nazwisko rodowe matki(nie mieliśmy żadnych dokumentów przy sobie): "matka z domu?", a że kumpel podchmielony i nie zrozumiał to odpowiedział: "tak, matka w domu". Śmiechom nie było końca, dostaliśmy 2 mandaty na 4 osoby
  • Odpowiedz
Ogólnie do śmiechu mi nie było, bo do pracy trochę spóźniony już byłem + wizja mandatu to trochę się odechciało tego tygodnia. A te "..i syna i DŚ" to był poprostu automat..jak gra w skojarzenia. W pracy na spokojnie to przeanalizowałem i myślałem, że spłonę ze wstydu. Pewnie dzisiaj na komendzie to txt nr 1 xD
  • Odpowiedz
  • 86
@Hannahalla ale kek xD też właśnie powstrzymuję śmiech przy ludziach, jak zobaczyłam Twój komentarz to jeszcze bardziej mnie rozbawiło no i chciałam zrobić zdjęcie z ukradka żeby się połączyć w feelsach. Okazało się, że mam lampę w aparacie włączoną i wszyscy się gapią xD jaaa #!$%@? zapadnę się pod ziemię zaraz
  • Odpowiedz