Wpis z mikrobloga

@Beeercik zawsze możesz nagrać video choćby telefonem jak wyciągasz tv z kartonu i krok po kroku go podlaczasz będziesz miał dowód a przy kurierze tylko otworzyć. Chyba że będzie pomagał Ci wnosić to wtedy na szybko możesz przy nim odpalić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@rybeczka: Miałem podobną sytuację z piekarnikiem. Karton z zewnątrz wyglądał elegancko, moi ludzie w domu odebrali bez zastrzeżeń, jednak po rozpakowaniu okazało się, że piekarnik był mocno uderzony z jednej strony, drzwiczki były przesunięte względem panelu sterowania o około 1cm. Najpierw zadzwoniłem do sprzedawcy i on powiedział mi, że muszę reklamować u kuriera. Tak też zrobiłem tylko przy spisywaniu kurier zaznaczył, że opakowanie wewnętrzne jest nienaruszone co było nieprawdą, ja przez
@rybeczka: najgorzej. przypomina mi się jak kupiłem w esc.pl monitor (dawno temu), poprosiłem o rozpakowanie celem obejrzenia czy nie ma badpixeli, ale zapewniono mnie o gwarancji na badpixele, więc nie ma potrzeby. No to ok, biorę i jazda do domu. Otwieram w domu, a tam pręga tak na 3-4 cm (od noża) - ktoś ewidentnie otwierał przede mną (nacięta gąbka + taśma firmowa po jednej stronie) - oczywiście dupa a nie