Wpis z mikrobloga

Goha jest ewidentnie zastraszana, przez grubasa. Te zmiany nastrojów z minuty na minutę nie są normalne... to już druga taka sytuacja jaką można było zaobserwować na żywo. Pamiętacie jak Goha nazwała Nosacza długim nochalem #!$%@?? Jak grubas się o tym dowiedział, to było widać jak zaciska z nerwów pięści i miał ochotę #!$%@?ć menelicy... wtedy nagle transmisja została przerwana, by powrócić po 10 minutach... Wtedy tak jak dziś Goha powiedziała, że to są żarty i dali się wszyscy nabrać. Nie trzeba być psychologiem, by to zauważyć. Menelica jest alkoholiczką zależną od grubasa i musi być posłuszna, bo wie, że jak będzie mu robiła pod górkę to skończy na ulicy albo w pierdlu za znęcanie się psychiczne nad Jacą.
#danielmagical
  • 32
@Gently: Żadna nowość, każdy kto potrafi dedukować z tego co ogląda się domyśli że gocha jest zastraszona i manipulowana na okrągło... zresztą nie trudno się domyślić jak jej synalek obiecuje remoncik , tu nowe mebelki tu to , tu tamto żeby pózniej w potyczkach z nią wypominać że coś jej dał.... a ona liczy na zbawienie
@Gently: Poza kamerami tam się #!$%@? dzieją takie cuda, że głowa mała. Nie muszę tego widzieć, aby wiedzieć, że tak jest. Grubas bije matkę tak jak mówił Łoboda i Pedofil Seba, jednak ta, aby mieć co wychlać i za co żyć, musi być posłuszna tak jak piszesz.
@Andurvil: Jo szczególnie jak na każdym streamie mówi, że to ostatni i ma iść nagrywać do ojca... menelicy można tak wierzyć jak w partyjne obietnice polityczne :)
@Gently: jezu, nikt nie pojdzie siedzec, wybij sobie to z glowy
po pierwsze nikt za takie rzeczy nie idzie do wiezienia, po drugie goha sama by musiala go oskarzyc, czego raczej nie zrobi bo to jej syn, a tak w ogole to goha wcale nie jest lepsza, nikt w tej rodzinie nie jest krystalicznie czysty, o co ci chodzi kobieto
@Andurvil wlasnie, ze nie. Jej nie ma co obwiniac, jest alkoholiczka i takie zachowanie to norma, a on ma kase wiec powinien ja wywiezc na odwyk, a nie jeszcze dawac jej alkohol. I jezeli Twoim zdaniem normalne jest uzycie przemocy wobec wlasnej matki, mimo jaka by nie byla to z Toba tez jest cos nie tak:) Nie bronie Gochy, bo sama sie doprowadzila do tego stanu, ale grubas powinien jej pomoc, ale
@michael293: Za co on ma jej pomóc? Za to, że go urodziła? Proszę cię przecież takie osoby jak ona nie powinny mieć dzieci bo tylko im rujnują początek życia i całą psychikę. Gocha zdradziła Ojca Daniela z Ojcem Łukasza, a jego ojca z Jacą. Dodatkowo zadłużyła mieszkanie na kilkadziesiąt tysięcy. Daniel nie powinien jej pomagać, bo nie ma powodu aby to robić.
@goltus: Za znęcanie się psychiczne i zastraszanie nie idzie się do pierdla? Może osoba niekarana nie pójdzie, lecz grubas ze sprawami za pobicie na koncie, nie dostanie zawiasów tylko wyrok więzienia... o ile mu to udowodnią, wiadomo. A Goha jest alkoholiczną. Na każdym streamie są dowody na to, że nie pamięta co się działo 5 minut wcześniej.... a chodzi mi o to, że prawdopodobnie mam okazję oglądać na żywo osobę (grubasa),
@Andurvil: A czy Ty nie rozumiesz, że te zadłużenia, zdrady, awantury, Łukasz w bidulu to jest wina tego, że jest alkoholiczką? Sama się doprowadziła do tego stanu i o to można ją obwiniać, ale jej zachowanie po pijaku to po prostu choroba..... to się powinno leczyć a nie wykorzystywać do zarabiania pieniędzy. Za każdym razem tucznik mówi, że kocha matkę, a mimo to daje jej alkohol... Gdyby jej nienawidził to by
@s-k-fantasyfactory: @Gently: Ja właśnie myślę że każdy kto potrafi dedukować i wczuć się w patologie nie porównując tej rodziny do swojej i normalnych zachowań wyciągnie odwrotne wnioski. Np Gocha znęca się nad jacą w przypadkach kiedy jaca jest zadowolony, ona nienawidzi jego szczęścia. Jak najzwyczajniej na świecie sobie gada z widzami w domu to ona coś musi mu dosrać z byle powodu. Jak jaca siedzi w ciszy to też się