Wpis z mikrobloga

No, to drugie miejsce... po przebojach :D

Pierwszy przejazd #!$%@? strasznie, jechałem jak #!$%@? - wychodzi brak objeżdżenia. Dwa kolejne niemal dały mi pierwsze miejsce w klasie - brakowały dosłownie z 2 sekundy...

Ogólnie w sumie na auto (poza hamulcami, bo nadal sie pala jak glupie) nie mam co narzekać, wszystko poszło spoko. Błędy wynikały czysto z mojego braku skilla, a najbardziej boli że to pierwsze miejsce było do zdobycia...

A czemu z przebojami?

Otóż drugie miejsce otrzymałem zaocznie xd Sprawa wyglądała tak, że podliczenie wyników 30 ludzi zajęło ludziom z AKKP 1,5h... z błędem. Byłem na pierwszym miejscu XD A z oficjalnych czasów wywieszonych przed biurem zawodów jasno wynikało że najprawdopodbniej jestem drugi. No i po wyrażeniu wątpliwości przez prawowitego lidera (dzięki Krzychu) komisja poszła do biura liczyć jeszcze raz, puchary wylądowały z powrotem na stole. Po 20 minutach usłyszałem że jeszcze 3 minuty, po 3 minutach że kolejne trzy - no to pytam ile w końcu i mnie wyrzucili z biura XD Więc pojechałem w cholerę :D

Fajnie się ścigało w sumie, fajnie że wreszcie wiem że mogę powalczyć i czuję że to jest jakiś sens. Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście :D

AAAA i cos tam się nagrało, postaram się w tygodniu coś wrzucić. Koło wewnętrzne tylne jakieś 10-20cm w powietrzu na ciasnych zakrętach XD W sumie beka bo się uśmiałem jak to na nagraniu zobaczyłem xd

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Pobierz Gumi5 - No, to drugie miejsce... po przebojach :D

Pierwszy przejazd #!$%@? straszn...
źródło: comment_ZphwlajosEIdBbVey8yvmPvXXsPx5Kvv.jpg
  • 17
@330CiA: aaa o te ci chodzi :D jestem, ale priorytetowo odkładam na klatkę chyba... wolę być wolniejszy ale jeździć fajniejsze imprezy, a wiesz jak to jest - moze te felgi niedrogie, ale tu stówka tam stówka i tak to idzie... a i za czesto gne stalki zeby sie w lekkie bawic xd