Wpis z mikrobloga

#elitedangerous w nawiązaniu do trasy pasażerskiej GD 1192 => LTT 9360 okazuje się że także Rhea wróciła, co najciekawsze Rhea także wysyła do LTT 9360 tak więc można z dwóch różnych stacji brać lukratywne misje.

Zarobki od 40 do 200 milionów latając condą z full economy, polecam liczyć kasę za każdego pasażera, czasami to nawet 1.5mln na jednego a czasami "tylko" 600k

Jeśli ktoś przyleci do gd 1192 bez kabin pasażerskich to można je kupić w systemie obok HUICHI - COLLINS STATION, są także w gd ale mocno ograniczone.

o7
  • 9
@stifi: aż mi ochoty narobiłeś. Teraz będę siedział pół godziny i ustawiał sterowanie, bo nie grałem od wejścia 2.4 i oczywiście frontier tylko małym druczkiem gdzieś wspomniał, że znowu patch resetuje bindy ;<
@mieffer: ja dziś tak latając sprzątając gotując i robiąc zakupy wylatałem w 4 godziny 300m międzyczasie :P dopiero sam rozwijałem influence żeby lepiej płatne misje były itp no i ranga w trade rośnie aż miło
@Kauabang: ci z koronkami są #!$%@? i ja ich nie biore bo już kilka razy mi przed samym lądowaniem wysiedli (°° zrób full economy cabiny i woź samych imigrantów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stifi: Ja z kolei poszperałem w internetach i do LTT 9360 jest jescze dobra trasa z upsilon aquarii. Od wczoraj zarobiłem 0,5 mln nigdy w tej grze nie miałem tyle kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Specjalnie przerobiłem swojego pythona tylko pod pasażerów i teraz zabieram 128 osób, więc wydajność powinna jeszcze wzrosnąć.