Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie,
Poniżej umieszczam link do grup eliminacyjynch #fifa18pc , które pokażą kto do jakiej ligi się zakwalifikuje.
Podsumowując:
- gramy tylko swoimi zawodnikami, nie używamy kart piłkarzy z wypożyczenia
- nie używamy kart treningu, tylko karty stylu
- jeśli nas rozłączy to tu już jest kwestia dogadania się z przeciwnikiem, obie strony muszą chcieć powtózyć spotkanie
No i najwżniejsze - gramy w trybie FUT. Ustalmy że gramy minimum 4 kolejki w tygodniu, pozwoli nam to zakończyć eliminacje w niecały miesiąc.
@zakmacher zaproponywał nagrywanie swoich bramek podczas eliminacji i najładniejszą wybierzemy po zakończeniu zabawy. Kto nie chce - nie musi brać w tym udziału, zabawa dla chętnych. Nagrania na youtube lub streamable.
Ważna rzecz, po każdym meczy, proszę o screena na PW wraz z nickami osób, które ze sobą grały. Wyniki będą wrzucał do tabeli najszybciej jak to będzie możliwe.

Wykopowa liga FIFA 18 - eliminacje
W nawiasach podane są nicki na Origin, mam nadzieję że nic nie przekręciłem. Życzę udanej zabawy :)

Wołam wszystkich zainteresowanych:
@robertx @HyperX @Quarinho @Elbrus @kamil_snk @pieczarrra @Koper95 @Adastam @TYPHAVN @ancym1 @urbi727 @zakmacher @LeHadal @Kukenpg @Patri295 @anotoja @krashann @krojcol @AlanHarper @kamek001 @Kozak_Lkr @Maklerio @PanPiker @deewu @beaverr @activeekhere @JakubPogromca @pernikovy_tatko @roniek @Oleksy1 @omgoogle

@zajcu94 @zwolnij - jeśli nadal będziecie chętni to w lidze docelowej wystartujecie w III lidze.
  • 24
  • Odpowiedz
@zakmacher: grupę towrzyłem przydzielajac co 2 zawodnika. No i pamiętaj że terminarz jest, nazwijmy to, umowny. Bylebyś rozegrał te 4 mecze w tygodniu, od razu z każdym możesz zagrać po dwa w sensie meczi rewanż.
  • Odpowiedz