Wpis z mikrobloga

mirki wiem ze jestescie mistrzami w tych sprawach ..., moze znajdzie sie ktos kto pomoze podpowie jak odzyskac smsy z telefonu skasowane od jakiegos chociaz pol roku czy istnieje taka mozliwosc? sa jakies programy? halo jest tu jakis "haker" o dobrym sercu i pomoze kobiecie oszukanej molestowanej przez chlopa .. potrzebuje dowodow w ewentualnej sprawie o manipulacje i molestowanie czloweka w depresji o podrzeganie do rroznych rzeczy co skonczylo sie proba samobujcza ...pmozcie podpowieddzcie czy z komorki odzyskam smsy i z jakiego czsu.. przepraszamza pisanie z bledami bez przecinkow .. dodam ze mam 30 lat i dwoje dzoieci jedno jest niepelnosprawne jestem wdowa po samobujczej smiercimeza od 6 lat lecze siena ciezka depresje.. mam waskie grono ludzi do pomocy a policja... szkoda gadac..
  • 28
@Felonious_Gru: lubisz dyskutowac? nie nie zmieniam tematu. napisales nie da sie odzyskać smsow z tel, napisales ze petycja jest nic nie warta wiec juz skoncz jak wyraziles swoja opinie..ok? ten post na prawde pisze bo szukam pomocy a Ty mnie prowokujesz do odpisywania na twoje odpisy w postaci glupich zdan w postaci dwoch słow