Wpis z mikrobloga

Wiecie co? nawet mi ich nie żal.
W skrócie wyjaśnię sprawę, była ukryta aukcja gdzie chińczyk niby oferował po zakupie buty Nike, na aukcji się kupowało zatyczki do uszu a w rzeczywistości miał wysłać buty. Klasyczne działanie w przypadku handlu #!$%@? na aliexpress. Lecz chińczyk wszystkich strolował i zamiast wysłać obiecane buty faktycznie powysyłał każdemu zatyczki do uszu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Oczywiście teraz mimo że zakładane są spory to sprzedawca je odrzuca, tak samo eskalacja nie pomaga.
#aliexpress #bekazpodludzi
tabarok - Wiecie co? nawet mi ich nie żal.
W skrócie wyjaśnię sprawę, była ukryta au...

źródło: comment_mrBJxqiUPxC4F1BLzZWOWVcejuHfOaYI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Nie szukaj na siłę atencji. Pieprzysz głupoty, z tego co czytałem ludzie przecinają zatyczkę i aliexpress wszystkim zwraca hajs, jak zresztą wrzuciłeś na screenie atencjuszu. Chore ale działa.
  • Odpowiedz
@tabarok mnie bawi to, że admini tych grupek tak się spuszczają nad tymi ukrytymi aukcjami (wiadomo, że dostają rzeczy za darmo). A jak przychodzi coś takiego to ups, no stało się hehe, chyba, że dużo ludzi się wnerwia to przez chwilę jest głośno, a potem wyrzucanie z grupy ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@przygarnijkropka: w skrócie: na Aliexpress nie można sprzedawać rzeczy podrobionych. Sprzedawcy omijają ten zakaz, tworząc właśnie ukryte aukcje. Kupujesz coś na takiej aukcji, a potem dogadujesz się z Chińczykiem co ma Ci tak naprawdę wysłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz