Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta

Mirki kurde poradźcie mi coś :/

Mam na spredaż galanta 2.0 '98 i trzeba w nim troche podłubać (włożyć do ideału jakieś 1500 plus korozja :D) Ale jezdzi super...

Gosciu mi proponuje na zamiane Astre II 1.6 8v z gazem (czyli ten silnik co lubi gaz) ale bez klimy i innych bajerow. Tylko centralny i wspomaganie...

Docelowo chcialem sprzedac auto i uzbierac na cos nowszego ale jak mi te astre zaproponowal to mam dylemat.....
  • 15
@Insiders ile chciałbyś wziąć za takiego galanta? Może to jest opcja wziąć Astre i wtedy odkładać. Astra już właściwie nie bardzo straci na wartości, więc za jakiś czas pewnie sprzedasz bez straty o ile jej nie zapuścisz
@aksal89: tzn myslalem kolo 3 ale raczej musialbym cos delikatnie spuscic z ceny bo trzeba wlozyc, w galanta troche powkladalem ale juz mi sie finanse koncza i nie chce tyle wkladac :/ z reszta masz link wyzej ;)
@Adikson3: wiesz co nie ma cisnienia, i nie myslalem konkretnie. Chodzi mi o cos malo awaryjnego a jak juz to tanszego :) Galant jest klasa, super sie jezdzi ale korozja i welowahacz to jednak koszty :(

a ja myslalem tak w ogel np yaris albo astra ale h. Astra to bylo moje pierwsze auto i dawalo rade :)
@Insiders oplu lać benzynę i olej i będzie jeździć, spali co prawda trochę więcej jak podobne auta ale jeździ do konca bez większych problemów no ale na rudą też trzeba uważać. Ja poszedłem w starsze auta i jestem bardzo z tego zadowolony, wszystko idzie samemu naprawić, byle by blacha była zdrowa
@Insiders jeśli astra jest w porządku pod każdym względem to można pomyśleć szczególnie jeśli Ci odpowiada tylko szkoda trochę że golas ale zawsze część rzeczy niedrogo można przełożyć no z wyjątkiem klimy ale w galancie widziałem że tez nie funkcjonowała to tragedii może nie być. Jeśli ma być to po prostu daily i nie będziesz chciał zaraz zmieniać auta to spoko opcja
@Insiders: Nie chcę cię martwić, ale patrząc na stan kielichów to jest bardzo źle. W galantach z kielichami to tak się wydaje że skoro jest mały nalot to jest nic poważnego, a naprawdę jest to mocno przeżarte. 3000zł to trochę dużo w tym stanie