Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakąś paczke Europe Railway Registered i podzieli się screenem z trackingu? Gearbest ostro wali w #!$%@? z wysyłką i zamiast NL postem wysłali jakims FZRAMYT z numerem RN........CN.
#gearbest
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na poczcie powiedzieli, że nie wiedzą nic i żeby się reklamować do sklepu. Zostało czekać trzy miesiąc albo aż w koncu przydzie, bo bywało i tak, że przychodziły długo po czasie.
  • Odpowiedz
@M1LKA_90: super... Co za jakość usług! Pocieszam się tylko, że ktoś z piszących powyżej już dostał paczki z tego pociągu. Zachciało mi się Mi Banda 2 za 60zł, tfu!
  • Odpowiedz
@c0dexter:
ja też mam w paczce mi banda 2 za 60 zł :) i też stoi tam do 9 grudnia :). Jestem ciekaw czy wgl. do mnie dotrze. Najlepsze jest to że zamówiłem 2 sztuki pocztą belgijską 5 września. Obie z GB i obie nie dotarły. Po reklamacji wysłali ponownie, jedna już jest u mnie, a ta stoi od 9 grudnia
  • Odpowiedz
Taką odpowiedz od Poczty Polskiej dostałem:

"Witamy, dopóki przesyłka fizycznie nie dotrze do naszego kraju nie będziemy mogli ustalić jej statusu. Termin doręczenia przesyłek do Polski określa operator pocztowy w kraju nadania. Terminy uzależnione są od rodzaju usługi i drogi jej kierowania.
W tej sytuacji losy przesyłki można wyjaśnić w toku postępowania reklamacyjnego. Prawo wniesienia reklamacji przysługuje nadawcy w kraju nadania.

Status przesyłki widoczny jest przy wyszukiwaniu w okresie dłuższym (9 m-cy
  • Odpowiedz
@lopl: wszystko fajnie pieknie tylko dlaczego paczki, które przyszly pozniej do małaszewicz są już z w wer warszawa a te wcześniejsze nadal się tam kiszą? nie obowiązuje tam jakaś kolejność obsługi paczek?
  • Odpowiedz
@gregorwroc: O to super wiadomość, jutro tzw. 11.01 powinna być już w Twoich rękach :)
Daj znać lub podziel się opinią dotyczącą Mi Band 2 w komentarzu u mnie pod recenzją, chętnie przeczytam Twoje wrażenia, bo dla mnie Mi Band stał się nierozłączną częścią życia, a jego brak w chwili ładowania jest drastycznie odczuwalny, że czegoś mi na dłoni brakuje ;)
https://czastech.pl/mi-band-2-po-roku-czasu/
  • Odpowiedz
@lopl no jutro to raczej nie dotrze, zwykle po Warszawce do mnie trafia po 4-5 dni. Mi banda 2 ma moja żona od roku i jest mega zadowolona dlatego te dwa zamówiłem dla moich dzieci. Ja osobiście używam od czerwca amazfit pace i jest bajka
  • Odpowiedz
wowowowowowowo 6 dni przed końcem czasu na dojście przesyłki status się ruszył i jest w wer warszawa :o Ciekawe, czy zdąży stamtąd wyjść przed deadlinem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gregorwroc: u mnie to samo:
"2018-01-10 14:35
WER Warszawa, Item arrived"

Problem taki, że od poniedziałku jestem w nowej robocie, a przesyłka dojdzie do starej roboty. A nie chciałbym w sumie oglądać jeszcze raz tych mor....twarzy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Kibicuję, żeby doszło do piątku
  • Odpowiedz