Wpis z mikrobloga

@ORMO-27: Nie sądzę, że powiedziałeś, coś, za powinieneś przepraszać.
Słowo klucz >niektórzy
Prawda jest taka, że o wiele lepiej decydowałoby się, w późniejszym okresie życia, gdy zebrało się już pewne doświadczenie (co jest takim paradoksem, bo de facto doświadczenie zdobywasz również dzięki podejmowaniu decyzji za młodu)
Fakt, faktem, to logiczne, że statystyczny 40-latek po doświadczeniach podjąłby decyzję lepiej niż statystyczny 18-latek.
  • Odpowiedz
@kvvach: Nie powiedziałbym, że wygrałem. Wiele zmarnowałem...
@niemowmojejmamie: Ten tekst z przepraszaniem to nawiązywał do czegoś innego :)
Niby doświadczenia nas kształtują i bez nich bylibyśmy niczym, ale ja mam poczucie, że nie zrobiłem wszystkiego i już tego nie powtórzę i nie naprawię. Dzisiaj trochę inaczej pokierowałbym tym wszystkich, choć może tylko tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@ORMO-27: Wygrałeś bo teraz i tak nic mądrego byś nie wymyślił i nie poprawił życia. Zresztą k---a skończ p-------ć wrzucaj trapy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niemowmojejmamie ja mam zgoła odmienną opinię, ludzie w wieku 40+ lat zwykle robią się idiotami i aż ciężko się z tymi ludźmi rozmawia. Ten poziom ignorancji w wielu tematach mnie przytłacza, choć może to po prostu takie pokolenie

  • Odpowiedz
@Aedem: być może to przyczyna kryzysu średniego wieku, z 40-stką tak luźno rzuciłam, generalnie ktoś kto zebrał więcej doświadczenia niż taki statystyczny 18-latek, zyskując przy tym dojrzałość i inny punkt widzenia na otaczającą rzeczywistość, który nabywa się z wiekiem
  • Odpowiedz