Wpis z mikrobloga

@Oppaimancer no chyba nie, trzeba w pierwszym tygodniu wcisnąć ulepszenie siedliska albo samo siedlisko. Druga albo pierwsza kolejka, to już zależy.

Bohater bez księgi czarów to najpierw gildia magów, inaczej to siedlisko. Zależnie od zamku i sytuacji może być potrzeba kupienia nawet kolejnego, no ale też zależy jak mocno bronione są najbliższe skrzynki.

Zazwyczaj gram na prawie najwyższym, taktyka działa, także chyba to nie jest lipa :P

Chociaż jak zaczyna się w
@Jaromiarzmiarjaru ale czary zawsze się przydają. Szkoda, żeby bohater stygł XD

Nawet z czarodziejem gildia magów się opłaca. Zresztą moja ulubiona eska to ta z 9 zamkami, tam Solmyrem banalnie się ją robi nawet na najwyższym poziomie trudności. Ale i nawet jak grasz Crag Hackiem to Żądza Krwi się przydaje, nie wspominając o Przyśpieszeniu.

Ale ogólnie dobrze prawisz, ja po prostu jestem fanstykiem magii i szkoda mi jak widzę niepotrzebnie przykiszoną mane.
@Oppaimancer: ehh jeszcze niedawno strasznie sie balem grać na 80% poziomie trudności na mapie S, nic nie ogarniałem, bałem się, zawsze wolałem patrzeć jak inni grają.
A teraz kilka mapek xl na 160% w tygodniu nie jest problemem, niedlugo sie calkiem pewnie poczuję na 200% xD
póki co wciąż grę ogarniam i zabawy jest bardzo dużo
a start jest bardzo różny i jakoś odkad zacząłem lecieć w jednostki na start(zwłaszcza, że