Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh czuję się do niczego, zaraz dorosły jestem. A wybrałem kierunek zawodówka, później licbaza... No i studia

Do kolegów jak nic nie powiesz, to mogą nawet miesiącami się nie odzywać. Nawet obok ciebie nie usiądzie żaden, a jak już to po minucie/dwóch siada na przeciwko do swojego kolegi i rozmawiają sami ze sobą.

Matka mi nie wierzy, że mam problem z sercem i nie chce mnie zapisać do kardiologa... To jest jeden z powodów, przez który czuję się gorzej..
Chyba tutaj nawet pisałem, no to podaliście mi tego kardiologa. Ale matka mi nie wierzy, i przez to jestem senny non stop, słabo mi jak stoję... A śpię tyle godzin, ile powinienem czyli zazwyczaj 8,czasami 10.

Powiedźcie mi, jak matka ma mnie zapisać do kardiologa, pójść do okulisty ze mną.

Zaraz będzie " XDD W tym wieku to można pójść samemu do kardiologa/okulisty " no i co? Nie mam pieniędzy, praktyki muszę sobie załatwić nowe, bo poskarżyłem się że słabo mi na nich. A matka nic z tym nie robi

Od samego chodzenia jest mi słabo, muszę siedzieć krzywo, ponieważ jak się prostuję to mam mgłę na oczach i takie tam.

Nie chce mi się pisać ile matka ma IQ, bo powiedziałbym że jest głupia. Ponieważ tak się zachowuje, i to widać na odległość nie ma skończonej szkoły średniej, babcia mojej mamy nie ukończyła gimnazjum nawet. A ojciec tak samo jak matka.

A sam poszedłem do zawodówki, bo chciałem się nauczyć zawodówki/aby jak najszybciej pracować i zarabiać na siebie.

Proszę o poradę/ulotek nie rozniosę, bo mam problem ze wzrokiem, serce mi nawala jak #!$%@? jak stoję...
Czekam tylko, aż oślepnę. Bo jest coraz gorzej.

Matka jest BARDZO naiwna, i szybko popada w depresję, problemy z alkoholem przez 2/4 mojego dzieciństwa były.
Ojca nie pytajcie, ma schizofrenię

Przepraszam za składnię, źle widzę o tej porze.
#pytanie #przegryw #patologiazmiasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: oj mireczku współczuję. Widzę, że kłopoty się mnożą i nawarstwiają. Nieciekawa sytuacja, chociaż borykam się w życiu z podobnymi problemami. Przychodzi jednak taki wiek (tym bardziej, gdy jesteś facetem), że powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce. Wiesz co jest nie tak, wiesz z czym masz kłopot. Zrób rozkminę jak możesz ogarnąć hajs, a jak nie to jakąś pożyczkę u znajomych etc. No i zajmij się swoim zdrowiem. Będziesz miał ciężko
Pobierz s.....3 - @AnonimoweMirkoWyznania: oj mireczku współczuję. Widzę, że kłopoty się mnoż...
źródło: comment_zmkYDdMH7DEUOpAdx8PAtf4ytdzqqjqn.jpg
zapisujesz sie do lekarza rodzinnego, wszystko opowiadasz i tyle


Dokładnie tak, do lekarza zapisać się możesz sam niezależnie od wieku. Wiadomo że oczekiwanie na kardiologa z NFZ może trwać miesiącami ale jak byś się wcześniej zapisał to może już byś był po wizycie. Chłopie jesteś dorosły - z tego co rozumiem po 18lvl albo w pobliżu, więc przede wszystkim zacznij liczyć na siebie.