Wpis z mikrobloga

@fisek12345:
no nie jest wasze. Proszę sobie oczów nie mydlić. Takie sukcesy jak Puchar Polski i Superpuchar same się bronią.
I piszę to jako gdynianin, który nie chodzi na mecze Arki.
  • Odpowiedz
  • 3
@WroTaMar jednak mam odmienną opinię, arka spadłaby z ekstraklasy, gdyby nie podłożenie się Zagłębia Lubin w zeszłym sezonie, piłkarsko Lechia jest półkę wyżej, nawet w największym kryzysie od lat prezentuje wyższy poziom, kontrolowała mecz
  • Odpowiedz
piłkarsko Lechia jest półkę wyżej, nawet w największym kryzysie od lat prezentuje wyższy poziom, kontrolowała mecz


@fisek12345: piłkarsko Lechia oczywiście że jest lepsza, trudno nie być lepszym jak zadłużasz klub na 40 baniek, a na jedną pensję wydajesz tyle co w Arce na całą jedną linię.
  • Odpowiedz
@fisek12345: zgoda, w tym meczu Lechii należały się 3 punkty. Mecz oglądałem w tv i trochę się interesuję trójmiejskim sportem. Moim zdaniem Arka była wręcz za bardzo nerwowa i rozgrzana do czerwoności, stąd te ciągłe wykopywanie piłki do przodu.
Mecz z Zagłębiem na pewno nie był ustawiony. Chyba sam widziałeś jak się autentycznie cieszyli piłkarze Zaglębia z samobója Marcjanika i jak Arkowcy chwycili się wtedy za głowy? Myślisz, że to było
  • Odpowiedz
autentycznie cieszyli piłkarze Zaglębia z samobója Marcjanika i jak Arkowcy chwycili się wtedy za głowy? Myślisz, że to było aktorstwo?


@WroTaMar:
Absolutnie niewyobrażalne, żeby jakikolwiek piłkarz udawał cokolwiek na boisku.
Masz rację, to się nie zdarza. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@fisek12345 a Lechia też dała dupy w ostatniej kolejce sezonu, gdy wynik w Białymstoku był korzystny (Lech prowadził, czyli tytuł dla Legii i LE dla Lechii) to jedni i drudzy robili absolutnie wszystko, żeby tylko bramki nie zdobyć, więc skończ #!$%@? o tym, że gdyby nie Lubin, to Arka by spadła, pisz, że Lechia dała dupy Legii a i tak nic z tego nie miała.
  • Odpowiedz
@Polinik: to był po prostu dobry mecz solidnego zespołu. Zauważ że teraz w rundzie jesiennej Arka nie zrewanżowała się u siebie porażką z Lubinem, tylko było 1:1.
  • Odpowiedz
@WroTaMar:
Ja tam nie wiem, nie znam się. Dla mnie piłka nożna kończy się po odpadnięciu naszej reprezentacji z mundialu i euro.
Ale widząc tamte teatrzyki piłkarzy próbujących oszukać sędziego, to Twoje słowa o braku możliwości odegrania scenki wywołują u mnie dysonans, dlatego ironiczny komentarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz