Wpis z mikrobloga

to chyba jeden z najgłupszych memów prawicowych jakie krążą po internecie. Już pomijam prymitywny seksism, ale zastanówmy się, w której #!$%@? armii lepiej byłoby służyć xDDD

od kiedy to rosyjska armia jest wzorem dla wykopków? myślałem że to banda pijanych brudasów, z zepsutymi karabinami, z żołdem w wysokości 300 dolarów, gdzie #!$%@? łatwiej zebrać od swojego kolegi z drużyny niż od wroga, gdzie główna doktryna wojenna polega na "hurra i do przodu".

Ciekaw jestem na jakie udogodnienia i benefity może liczyć żołnierz rosyjski, a na jakie niemiecki. Jak wygląda opieka nad inwalidami wojennymi, ile rosyjskich emerytur zawiera się w jednej niemieckiej xD. Ciekawe też ilu prawaczków odnalazło by się w tej cudownej rosyjskiej armii, np w stopniu szeregowca xDD.

No ale grunt że minister to facet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#4konserwy
#neuropa
DJtomex - to chyba jeden z najgłupszych memów prawicowych jakie krążą po internecie. ...

źródło: comment_uLye41qTQOn6oYpKAAxJPhUugSwbSJtb.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@DJtomex: Nie chodzi o benefity a o skuteczność, jak każdy socjalista rozglądasz się za tym co można dostać za darmo. armia ma być skuteczna i groźna a nie udogodniona. Si vis pacem, para bellum matole. Rozumieli to 2 k lat temu ale do pustego garnka nie dociera...
  • Odpowiedz
@DJtomex: Twoje argumenty są bez sensu, bo minister obrony narodowej, raczej nie ma wpływu na wysokie płace, czy technologie, jesli państwo na to nie stać. Ale z tego co mi wiadomo, rosyjscy żołnierze zarabiają całkiem dobrze
  • Odpowiedz
@otnoknusu Skąd wiesz i na jakiej podstawie takie przekonanie? I jak w tym odnajdujesz Macierewicza, który tak naprawdę nie ma praktycznie żadnego doświadczenia wojskowego?
  • Odpowiedz
@DJtomex: czy ty na coś chorujesz że wszędzie widzisz jakichś prawaków i lewaków? Ten mem to mem dla beki człowieku, ogarnij się świat to nie jest arena jakiejś śmiesznej walki prawaków i lewaków.
Minister obrony narodowej powinien być skuteczny i powinien mieć przede wszystkim ogarnięcie i doświadczenie logistyczne i wojskowe. Kobieta może taka być ale te babki "chyba" na takie nie wyglądają xD
  • Odpowiedz