Wpis z mikrobloga

to chyba jeden z najgłupszych memów prawicowych jakie krążą po internecie. Już pomijam prymitywny seksism, ale zastanówmy się, w której #!$%@? armii lepiej byłoby służyć xDDD

od kiedy to rosyjska armia jest wzorem dla wykopków? myślałem że to banda pijanych brudasów, z zepsutymi karabinami, z żołdem w wysokości 300 dolarów, gdzie #!$%@? łatwiej zebrać od swojego kolegi z drużyny niż od wroga, gdzie główna doktryna wojenna polega na "hurra i do przodu".

Ciekaw jestem na jakie udogodnienia i benefity może liczyć żołnierz rosyjski, a na jakie niemiecki. Jak wygląda opieka nad inwalidami wojennymi, ile rosyjskich emerytur zawiera się w jednej niemieckiej xD. Ciekawe też ilu prawaczków odnalazło by się w tej cudownej rosyjskiej armii, np w stopniu szeregowca xDD.

No ale grunt że minister to facet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#4konserwy
#neuropa
DJtomex - to chyba jeden z najgłupszych memów prawicowych jakie krążą po internecie. ...

źródło: comment_uLye41qTQOn6oYpKAAxJPhUugSwbSJtb.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@DJtomex Mem jest głupi to fakt i masz rację że nie chciałbym być szeregowcem u kacapów. Ale gdybym miał wybierać która armia ma mnie bronić holenderska bez wsparcia USA czy irańska to raczej wybrałbym ta druga.
  • Odpowiedz
@DJtomex: Armia nie ma być poprawna politycznie tylko skuteczna.

Nie ma znaczenia gdzie wolał byś służyć tylko która armia ma bronić Twojego kraju.

Rozpieszczone #!$%@? w rurkach? Czy jednak gotowy na wszystko żołnierz?
  • Odpowiedz
@DJtomex oki, to inaczej gdyby moje życie zależało od skutecznosci organizacji zbrojnej do dowodzenia ta organizacja wybrałbym doświadczonego wojskowego a nie babe z koła gospodyń wiejskich której plusem jest to że daje wysokie renty i ale nie wie jak to jest wysyłać ludzi na śmierć
  • Odpowiedz
@DJtomex: ja #!$%@? #!$%@?łeś teraz stereotypem że hej, żyjesz chyba obrazem rosyjskiej armii z WWII, i muszę cię uświadomić że od tego czasu wszystko się zmieniło. Rosja jest 5 krajem na świecie pod względem wydatków na armię.

Zadziwiająco często też słyszy się o flocie morskiej która co i raz "zdumiewa" zachód.
Nie wspominając jak łatwo te pijane żołdaki bez karabinów zdobyły krym :0.
  • Odpowiedz
@otnoknusu: skąd założenie że ruski generał to jakiś specjalista? bo ma ładny mundur i dużo medali? a może to Woroszyłow bis, co potrafi jednie zasypać wroga stosami ciał swoich żołnierzy?
  • Odpowiedz
@BaRi: oczywiście przejaskrawiłem, ale nie sądzę żeby rosyjska mentalność, a razem z nią szacunek do życia żołnierza się jakoś specjalnie zmieniła.

a straty Rosjan w Syrii niedługo będą takie jak Amerykanów w całej Pustynnej Burzy xd
  • Odpowiedz
@DJtomex: Jedyna głupia rzecz to Twoja analiza. Przecież to tylko mem. Wyjaśnię Ci: żart w memie polega na tym, że Rosja Iran, Chiny i Polska mają badass'ów za ministrów a nie grzeczne dziewczynki. Cały żart polega na stereotypie i nie trzeba się obrażać, bo to tylko żart. Nie wiem też co ma prawactwo do tego.
  • Odpowiedz
@DJtomex: "skąd założenie że ruski generał to jakiś specjalista? bo ma ładny mundur i dużo medali? a może to Woroszyłow bis, co potrafi jednie zasypać wroga stosami ciał swoich żołnierzy?"

Bo o kompetencjach ministra obrony decyduje kaprawa gęba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BaRi: " Nie wspominając jak łatwo te pijane żołdaki bez karabinów zdobyły krym :0."

Dzielne ruskie wojaki przeprowadziły udaną ofensywe na Krym wykazując się
  • Odpowiedz