Wpis z mikrobloga

Widać, że macie jakiś kompleks. Pisałam już to wczoraj, ale anonimowo każdy jest mądry i jakoś nie widzę tutaj, że napisała, że na 100% ktoś jedzie i ktoś odchodzi, tylko, że będzie konferencja. Polski za trudny język?
@AnkaKanka: Jesteśmy w takim miejscu, że możemy przedstawiać się jak chcemy, a jak komuś to nie pasuje to lepiej przestać korzystać z internetu.
Teraz znowu źle bo ktoś kogoś krytykuje anonimowo, a Ty tych krytykantów i degeneratów także pouczasz... anonimowo. Gdzie tu sens?
To już jest tylko problem tej osoby, która zdecydowała się podpisywać wszystko swoim nazwiskiem czy pseudonimem bo tu do cholery nie chodzi o to, że jak ktoś posługuje
@YOLOmariolo: Ania to moje imię, Kanka to moje nazwisko. Nie mam nic do ukrycia, więc nie jestem anonimowa. a tak wracając do @midcoastt nie umiem robić takich zdjęć jak wy, więc poszłam poszukać tego o czym pisała ta dziewczyna i znalazłam, że napisała cytuję: "Informacja o teście Roberta z Lancem jest nieprawdziwa." i z tego co wiem, to miała na myśli rewelacje jakiegoś francuskiego dziennikarza i miało to być w Japonii?