Wpis z mikrobloga

Witam, po patchu próbuję się odnaleść w nowej mecie i szukam decku.
Jaki deck na tą chwilę wydaje się wam najmocniejszy?
#gwint

No jaki?

  • Szpiedzy NG 18.2% (6)
  • Odkrywka NG 9.1% (3)
  • Machiny NR 3.0% (1)
  • Rój Foltesta NR 6.1% (2)
  • Pożerka MR 27.3% (9)
  • HandBuff ST 15.2% (5)
  • Spelle ST 0% (0)
  • Restore SK 3.0% (1)
  • Cursed SK 6.1% (2)
  • Kambi+Gaunter+Dudu deck 12.1% (4)

Oddanych głosów: 33

  • 9
@bartleby: a czy nie na tym polega gra w gry? Że starasz się mieć jak najlepsze karty żeby wygrywać?
Jak chcesz się nauczyć gry na gitarze to kupujesz nuty, a nie rzępolisz po swojemu bo powinieneś grać tak jak ci się podoba i masz układać swoje własne piosenki, a nie ćwiczyć grając już stare napisane przez kogoś.
Gramy po to żeby wygrywać, oczywiście mogę złożyć swój deck i rozegrać 100 gier
@vardum97: Nikt nikomu nie każe zebrać 25 kiepskich kart i stworzyć unikalny deck, którym ma wbić GM. Chodzi o to, żeby mieć swoje preferencje. Lubisz szpiegów, graj Nilfgaardem. Lubisz potwory, może nowe Consume Ci się spodoba? Jeśli Twoje jedyne kryterium to siła decku, to skopiuj deck Skellige Swima jak tysiące innych ludzi i ciśnij. Gra ma sprawiać przyjemność. Jeśli wygrywanie gier to wszystko, co Cię interesuje, to w porządku. Ale myślę,
@bartleby: no tak, ale 90% graczy woli wygrywać i grać najlepszymi deckami. Do tego jeśli ktoś nie gra po kilka godzin dziennie to nie ma jak wypróbować wszystkich decków żeby sprawdzić który ci się najlepiej podoba, wtedy poprostu szukasz tego najlepszego.
@bizonsky: Akurat jeden jak i drugi deck dostały nerfa, w Spell'Tael coś porobili i przywoływanie jednostek przez karty specjalnie nie uruchamia Wyroczni (chyba, że to już poprawili w hotfixie, ale nie widziałem), do tego jak już kiedyś pisałem, Aglais przeciwko SK jest słabsza przez nerf Restore, a samo Restore dostało nerfa po nerfie.

Ja chyba ani razu Spell'Tael nie spotkałem, za to sporo handbuffów.

@vardum97: IMHO bardzo ciężko powiedzieć, trochę