Wpis z mikrobloga

Byl ktoś na Deep Purple? Zastanawiam się nad kupnem biletów dla siebie i ojca. Ja właściwie nie byłem na takim koncercie rockowym z prawdziwego zdarzenia. Polecacie ? Pytam serio , nie będzie za dużo nowych kawałków, idzie się odnaleźć ? Jedynie co to na punkowe The Billa chodziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) było nas całe 20 osób na płycie #muzyka #rock
  • 6
@Croudflup: haha... The Bill rządzi!!! byłem kiedyś na koncercie i było przednio....

a na koncertach rockowych to jak na koncertach rockowych.. bardzo dużo zależy od zespolu i tego jaką interakcję i energię przekazują na publikę.
byłem na koncertach na których nie miałem czasu sięgnąć po coś do picia, a byłem też na takich, gdzie stałem i się nudziłem, mimo iż zespół był naprawdę wysokiej klasy, muzyka nie była zamulasta, ale właśnie
@Croudflup: kupilem na nich bilet ze dwa dni temu i niedlugo ide (ʘʘ) Co prawda i tak mam w cholere koncertow zaplanowanych na listopad, ale juz za duzo razy odpuszczalem Purpli i uznalem, ze w koncu musze pojsc. Paru moich kumpli widzialo ich kilka razy i zawsze byli bardzo zadowoleni, podobno na tej trasie teraz sa w formie i jest naprawde dobrze.

Jezeli chcesz sprawdzic jakie utwory
@Croudflup: Koncerty rockowe mają niesamowity klimat i wrażenia nie do opisania. Na Deep Purple zwłaszcza warto, bo to legenda a nigdy nie wiesz czy jeszcze kiedykolwiek będziesz miał okazję się wybrać. Byłam w tamtym roku i zdecydowanie polecam. Na setlist.fm możesz zobaczyć jakie kawałki grają na trasie.