Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie mi jakąś dobrą giere na długie wolne od pracy jesienne wieczory, nie ma znaczenia czy jedna z nowszych czy jakaś stara, z przyjemnym gameplayem, możecie polecać wszystkie klasyki prócz GTA #grajzwykopem
  • 17
@zar0x: Jeżeli nie przeczytałeś książek i nie grałeś w poprzednie części, nawet się za niego nie zabieraj. Żeby naprawdę w pełni cieszyć się grą, trzeba przeczytać wszystkie 7 książek, a potem przejść jedynkę i dwójkę. W innym wypadku tracisz jakieś 1/3 radochy z gry w 3. Ja sam tak zrobiłem i wiem, że gdybym zagrał tylko w trójkę, to bym jej dał góra 8/10. Zresztą i dwójka i jedynka by mi
@Jorzi: To się zakiś. W grach jest mnóstwo nawiązań do książek i nie załapie się mnóstwa smaczków, jeśli się ich nie przeczyta. Jeżeli przeczytałeś książki i przeszedłeś gry i tych wielu nawiązań nie zauważyłeś, to naucz się czytać ze zrozumieniem.
@Akuzativ: traktujecie tego Wiedźmina, jakby to było największe dzieło świata. Gra jak gra, 99% ma w piździe te Wasze smaczki z książek, gdzie trzeba poświęcić 1000 godzin na czytanie, żeby skojarzyć pijanego Wieśniaka z jakimś wersem tego grubego wąsacza. Gra się po to, aby grać, a nie po to, żeby pół roku się do tego przygotowywać.
Mówisz mi jak mam grać? XD z tego to właśnie okrutnie skisłem. Ja gram przede wszystkim w Wieśka i w wiele innych gier dla historii, która jako całość książek i gier jest super w przypadku Wiedźmina.