Wpis z mikrobloga

@ALFONZO Serwus. Nie podoba mi sie czlowieku to co piszesz..zyczysz zeby #grubyoszust #!$%@? mu gardlo albo kosa w brzuchu ? Widziales jak ktos kiedys ginie ? syn / maz / ojciec nie wraca do domu tylko na komunalny jedzie ? watpie.. ja widzialem..cos o Tobie.. https://www.youtube.com/watch?v=suxa2mQ72zY ( ͡° ʖ̯ ͡°) fakt faktem gruby jest oszustem.. doskonale wiem, ze nie ma 70k zadluzenia.. jak za social placa 50pln reszte mops..plus 1 tona wegla na zime..do pradu tez miasto doklada i placi 80 pln..fakt #!$%@? mu sie nalezy, ale niech gnije w tym syfie..czy Ty uwazasz, ze on ma kolegow? blee przychodza sie nachlac za free..chcesz to zaloze sie z kazdym, ze obszaniec jak tak dalej bedzie pil laduje w szpitalu..gruby nie dociagnie do 30 tki..jego pseudo adwokaci zeruja na nim..patrz..jak mozna zaufac komus z netu - wykop adwokat Patryczek.. ps. #!$%@? zegarek.. juz na wejsciu ma 3 art.. moze pismo do rady adwokackiej .. i Patryczek jest pozbawiony wykonywania zawodu ./ wiem, ze Patryczek to czytasz wiec jak cos PW..bo rozpierduche mozesz miec w kazdym momencie..daj znac czy chcesz.. moze tez byc i tu.. tylko wolaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
#danielmagical
  • 16