Wpis z mikrobloga

Co za dziewczynę poznałem! Piękna, mądra i inteligentna. Bardzo wrażliwa i nieco zamknięta w sobie. Świetnie nam się rozmawia. Próbkę w tym, że zaprosiłem ją na randkę i dała jasno do zrozumienia, że nie szuka randek bo to może zepsuć relacje pomiędzy nami, tym bardziej że znamy się kilka dni xd i teraz pytanie do Was Mirki i Węgierki. Jak nie dać się zfriendzoneować? Jak?

#podrywajzwykopem
  • 25
  • Odpowiedz
@Matanjah: chyba kolego coś zrobiłeś źle. Laski nie lubią fajnych chłopaków, którzy zawsze mogą pogadać. Zwykle wybierają #!$%@? debili. Wiec wprowadził bym drastyczny plan i powiedz jej, że nie chcesz by była twoja dziewczyna bo jesteś gejem. A później przełóż się z jakimś facetem na jej oczach aby była zazdrosna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aj, nie jesteście pomocni. To nie jest taka zwykła dziewczyna. To jest artystka. One są #!$%@? xd ale w sumie mam z takimi doświadczenie. Już mam plan. Proszę wyślijcie pozytywną energią!
  • Odpowiedz
@Sofa: Zabiorę ją jutro na improwizacje teatralne do pubu gdzie się poznaliśmy, tak po przyjacielsku, rozpalę jej zmysły rozmową, dam ręcznie robione upominek, zaciągnę do domu i nie będę się dobierał. Sprawie że się przede mną otworzy i zrzuci szatę wstydu. Wtedy pokażę że nie chce seksow bo ją szanuje. I będzie moja. Pewnie będę musiał latać za nią do wiosny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Matanjah Dla dziewczyn "randka" to duże słowo, gdybyś ją zaprosił na piwo/kawę to jej podświadomość byłaby spokojna i chętniej by się zgodziła.
  • Odpowiedz