Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że pisze po 3 tygodniach, ogólnie to zapomniałem was poinformować co się #!$%@?ło. Ofc bateria się wyczerpała xDD Od @Azetka dostałem informacje, że dowiedziała się gdzie jest kamera po tym jak chciała wpieprzyć ser feta, okazało się, że karton coś nie zawiera jej ulubionego sera a jakieś gównourządzenie i że mam sobie je odebrać w ciągu 1 dnia roboczego bo inaczej #!$%@?. UPSSS SORRY ZA SEREK, DOBRY BYŁ.
Generalnie nic ciężkiego, prosta kamerka szpiegowska z ali przerzucona do kartonu z serem feta xD Tyle
Sorki że zawiodłem xD
Kamerka taka https://pl.aliexpress.com/item/HD-Spycam-Mini-Camera-Wifi-720P-Infrared-Night-Vision-Wireless-Secret-Cam-Securtity-Nanny-Brand-IP/32795325371.html
Synchronizacja po wifi, wbijałem na klatkę i trzymałem telefon blisko drzwi, żeby wyłapało xDDDDDDDDD
Pozdrowionka

#dailylodowkaazetki #gownowpis
źródło: comment_I6u8jFQJ2isXe8P2tw4gL5pRTNwLvnAR.jpg
  • 1
@Reepo muszę taka kamerę załatwić i nagrac sąsiada który blokuje włącznik światła na klatce. Akurat schowam w mojej skrzynce pocztowej i nagram #!$%@? to będzie płacił za prąd i elektryka który potem naprawia przelaczniki