Wpis z mikrobloga

#bron #pozwolenienabron

W Braterstwie naszą misją jest popularyzacja pozwoleń i legalnego posiadania broni. Częścią tej pracy jest zwiększanie poziomu wiedzy strzelców i osób, które chcą strzelcami zostać.

Po sukcesie projektu PatentStrzelecki.eu, z którego korzystają setki osób tygodniowo, prezentujemy darmowe materiały szkoleniowe dla osób podchodzących do kursów na prowadzących strzelenie.

Prowadzenie strzelania jest niezbędne dla bezpiecznego przebiegu zajęć strzeleckich. Ta rola jest wpisana bezpośrednio w akty prawne i dlatego wszyscy aktywni strzelcy prędzej czy później robią uprawnienia prowadzącego. Tylko w ten sposób można swobodnie wynajmować i korzystać ze strzelnic.

Pełna treść materiałów jest dostępna na naszej stronie.

Używajcie, rozpowszechniajcie. Komentujcie i poprawiajmy je razem, żeby każdy kursant i każdy instruktor mógł dysponować jak najobszerniejszym, najdokładniejszym źródłem wiedzy na ten temat.
Te materiały są wykorzystywane do naszych szkoleń na prowadzącego strzelanie.
  • 7
Jeszcze nie przeczytałem ale rzuciłem okiem i na str.8 pkt.11 pojawiła się nieścisłość:"Mechanizmy nie działają przy otwartym zamku." Przypomnę tylko, że PM-63 RAK, UZI, PPSz strzelają z otwartego zamka.
Polecam projekt PatentStrzelecki.eu, jak i całe Braterstwo. Bez problemu zdałem egzamin na patent dzięki opracowaniom ze ww strony. Kawał dobrej roboty. PS. ciekawostka: koszta zrobienia patentu w "tradycyjnym" klubie sportowym, łącznie ze szkoleniem, to ok 1100. Natomiast w Braterstwie to jakieś 300 zł. Pozdrawiam