Wpis z mikrobloga

@tadekpol: Jaka przeciwna ekipa? W #!$%@? z przeciwnymi ekipami. Co to jest, bo ktos komus innemu kibicuje?

Jak mnie to kibicowskie scierwo #!$%@?. Cwani w grupie. Miasto pomazane przez imbecyli co sie podpisac porzadnie nie potrafia. Jakies bojki bo masz #!$%@? szalik w inne wzorki. Malo rzeczy i "grup spolecznych" mnie napawa takim obrzydzeniem jak kibice.

Az sie #!$%@? (°°
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: no to k(*$a napisałem że tak czy siak patola przecież!
natomiast widzę różnicę między patoszczylami a ekipami, które zazwyczaj chcą się #!$%@?ć między sobą bez udziału osób trzecich w gronie osób, które na to się godzą - ot takie MMA, tylko że w lesie a nie w ringu.
  • Odpowiedz
@wpiot: prawo karające kluby? zmieniłoby się tyle, że kibice Ruchu sprayujący czyjeś auta zaczęliby pisać "GÓRNIK ZABRZE", a kibice Górnika sprayujący czyjeś auta zaczęliby pisać "RUCH CHORZÓW". Ja #!$%@?ę, co za brak wyobraźni.
Jeśli ktoś nie wierzy, to kilkanaście lat temu ekipa Lechii Gdańsk na meczu IV ligi Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork próbowała rozkręcić zadymę na boisku krzycząc "GEDANIA KKS", mając nadzieję na walkower i stratę punktów przez Gedanię,
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec: nie słuchaj typa, w Ruchu jest multum bezmyślnych patusów, którzy zrobią coś takiego i będą się jarali akcją. stawiam, że to nie jest przypadek, ale jak tyle aut, to pewnie na tym osiedlu mieli rozkminionych kibiców Górnika, a może raczej Zagłębia, bo Będzin to z tego co pamiętam Zagłębie.
  • Odpowiedz
@tadekpol: może tak być i nie jest to idealne rozwiązanie, ale skoro bojówki potrafią się umówić na grzyby :) z konkretnymi akcesoriami to może z biegiem czasu w tej kwestii tez
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec co za #!$%@? nie kibic. Moje auto stoi w centrum a tam się raczej nikt nie odważy na taką akcję, co nie zmienia faktu że powinni go za to konkretnie ukarać. Oprócz tego że powinien pokryć koszty doprowadzenia aut do stanu z przed dewastacji, to w bonusie powinien być #!$%@? żeby takie pomysły już nie kłębiły się w głowie
  • Odpowiedz