Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 194. Halloween.
Zło czy zwykła zabawa? No i znowu, jak z ateizmem. Po jednej stronie mamy ludzi zindoktrynowanych przez religię, którym wmówiono że pewne postępowania to zło, gdzie czasami jest racja (ale zmanipulowana). Z drugiej strony mamy pseudointelektualnych głupców którzy z założenia wyśmiewają wszystko co religijne lub czego nie rozumieją.

Prawda jest taka że Halloween to SYMBOL który symbolizuje przedostanie się ciemności do naszego świata. Słynne powiedzenie "Cukierek albo psikus" oznacza że jeśli częściowo nie dostosujemy się do ciemności to spotka nas nieprzyjemny psikus.
Ja to interpretuję w taki sposób ze jeśli wybierzemy tylko dobro tzn. będziemy zawsze dobrzy dla ludzi (bez zachowania dystansu), nie będziemy walczyli o swój byt itp. to ten świat zrobi nam psikusa i nas zniszczy.

Poza tym nie mam informacji czy samo obchodzenie tego święta ma jakieś negatywne wpływy.

:::::::::: 195. Karma.
Nawet złe zażyczenie sąsiadowi tworzy karmę którą będziemy musieli odpracować prędzej czy później.

:::::::::: 196. Barack Obama ma wszczepione chipy (a przynajmniej miał za czasów prezydentury).
Nie wiem jednak czy umieszczone przez obcych czy przez tzw. rząd cienia.

:::::::::: 197. Na naszej planecie istniały 3 główne cywilizacje.
Na temat pierwszej brak mi na teraz informacji. Druga to cywilizacja Atlantydy. Trzecia to nasza obecna cywilizacja.

:::::::::: 198. Marsjanie.
Czyli cywilizacja z Marsa. Wyginęła około 6 milionów lat temu.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_UiCGvMgGEiF5dfLwD1cfiE9DPDZu4epO.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damianooo5: Poszlaki mnie nigdy nie przekonują. Teorią też bym tego nie nazwał, raczej hipotezą i to na dodatek mocno oderwaną od rzeczywistości. Ale nikt ci nie każe udowadniać, chciałem link, żeby sobie o tym poczytać. Siedzę akurat na nudnym spotkaniu, to bym sobie chętnie przejrzał jakieś spiskowe teorie.
  • Odpowiedz
chciałem link, żeby sobie o tym poczytać.


@RedWizard: teorię wziąłem z channelingu, nie z konkretnego artykułu w internecie. Wpisz sobie w google atlantyda i masz sporo artykułów o odkryciach archeologicznych.
  • Odpowiedz
  • 0
Wydaje mi się, że pierwsza cywilizacja jest powiązana z Egiptem (piramidami) i Wyspami wielkanocnymi.
  • Odpowiedz