Wpis z mikrobloga

NIKT JESZCZE TEGO NIE WRZUCIŁ? :O
Millie Bobby Brown rapuje o pierwszym sezonie ;v I jest to serio świetne. Zobaczcie wywiad i ten sprzed roku. Widać totalną różnice, dojrzałosć umysłową u niej. Mimo bycia jeszcze dzieckiem idzie w dobrym kierunku. I bedę osobiście obserwował jej karierę bo poza serialem ma świetny występ w teledysku Sigma . Rośnie nam fajna i ogarnięta gwiazda. Oby nic sie po drodze nie stało bo świat już szaleje. Ale no zobaczcie na ten rapsik fajny ;3

Millie Bobby Brown Raps a Stranger Things Season 1 Recap

#muzyka #strangerthings #zimniokpoleca #milliebobbybrown
A.....h - NIKT JESZCZE TEGO NIE WRZUCIŁ? :O
Millie Bobby Brown rapuje o pierwszym se...
  • 12
@tei-nei: widziałem. Dodajmy grę i jeszcze lekką nutkę dzieciaka i może być takie wrażenie. Ale dla mnie jest mega rozganieta
@Midnight_MindDriver: serialowy Mike to inna sprawa. jego gust muzyczny to mieszanka alternatywy z nowościami i czytałem jego wypowiedzi o muzyce. Ale rozbawilo mnie jak zapytany o shoegaze odpowiedział ze nie ma pojecia co to za gatunek xD
@Apollo_Vermouth: co prawda poza serialem widziałam ją tylko tam, ale z jej wypowiedzi zapamiętałam tylko "blablabla LIKE blablabla LIKE blablabla LIKE LIKE blablabla LIKE" xD nie wydawała mi się jakoś wybitnie inteligentna ponad swój wiek, jak to wszędzie o niej czytałam, no ale może tam nie miała zbytnio o czym mądrym się wypowiedzieć... kij wie