Wpis z mikrobloga

Tak jak co roku przypominam Wam zebyscie jutro kupili chociaz jeden znicz wiecej i zapalili go na jakims opuszczonym grobie. Nie musicie byc osobami wierzacymi, ale moze ktos kto tam lezy wie co dzieje sie na jego grobie i moze bedzie mu milo, ze chociaz Wy zapaliliscie znicz.

#coolstory #protip #wszystkichswietych #ciekawostki #dziendobry #truestory #przemyslenia #swieta
źródło: comment_M3pQDPIcd6W40pULsFbZCFpmsowtU9dU.jpg
  • 69
@Re-volt: W lesie niedaleko mnie są 2 bezimienne groby z tabliczkami Żołnierz NN styczeń 1945. Co roku tam chodziłem ogarniałem liście patyki itp. Jakieś 2-3 lata temu a to ktoś tabliczke nową zrobił, kwiatki posadził otoczył kamykami. cieszy że jeszcze są dziś na świecie ludzie, którzy zrobią coś bezinteresownie dla kogoś zupełnie obcego i sie tym nie chwalą.
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (653)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @PyraPrzeznaczenia @hedgeh0g @qwert321 @piciek91 @Heibonna @beret121 @oxern @TymRazemNieBedeBordo @Diatlow @JanNowak @szpila68i @eondelo @Leweller @Usted @Shivaa @AntoniTosiek @LamiazARCHO @neo_vir @krzyzak333 @obsess
@Re-volt Niezmiennie co roku a także często w ciągu roku jak jestem na przeróżnych cmentarzach. Tak sobie myślę, to było czyjeś dziecko, może wytęsknione a teraz nawet nie ma kto zapalić tego światła... Kto wie jak komu się życie potoczyło i potoczy nam i naszym bliskim?... Mam już takie groby o które cały rok nikt nie dba więc ja dbam żeby był tak jakiś kwiatek. Szanuje i robię.