Wpis z mikrobloga

mirki, warto kupować #ps4pro dla samego #horizonzerodawn ? po screenach strasznie jara mnie ta gra, uwielbiam gry ekslopracyjne, gdzie przemierzach jakis swiat post apo w poszukiwaniu zasobow do przezycia. zawsze byłem #pcmasterrace i mam dosyc bogata kolekcje na pcta, we wszystkie hity, ktore wyszly i na ps4 i na pcta pewnie gralem, wiec zostaja tylko exclusive dla pleja. poza horizon zero dawn, troche pociaga mnie #lastofus w sumie, moze #bloodborne bo w soulsy tez troche sie zagrywam.

warto wybulic tyle cebulionow na tego pleja czy lepiej upgradnąć kompa i trzymać sie go nadal?
  • 13
@pablo397 nie warto jeśli masz zwykły tv. Jeśli masz HDR w tv to już bym się pokusił.
Druga sprawa ja bym teraz nowego ps4 nie kupił tylko posszukal na Olx i zaoszczędził kilka stówek na gry lub inne rzeczy
@pablo397: horizona nie warto. fabuła i postacie przeciętne, zasobów jest mnóstwo, więc z walką o przeżycie to też ma niewiele wspólnego, system walki na początku daje frajdę potem też nudzi. widoczki są ładne, owszem, ale dla widoczków to można pooglądać pocztówki albo travel tv.

last of us imo tez jest przeciętne, ale tobie powinno podejść bardziej niż horizon.

bloodborne to absolutny must have na ps4.