Wpis z mikrobloga

@sillemo u mnie pixie lepiej się nosi na jesień zimę, wczesna wiosnę, bo latem noszę suche formuły. W cieplejsze dni dla mnie wyglądało brzydko. Nie jest tłusta, mieszana ale nie tlusci mi się mocno.
aa dobre mają te podkłady?


@sillemo: to tak nie dziala. Zalezy od cery i preferencji, moge ci podac konkretne obiektywne cechy, ale nie napisze ci, czy jest lepszy:
- bardziej lekki niz am
- ma zdecydowanie mniej ladny sklad (w ogole patrzac na wszystkie mineraly to ma srednio naturalny)
- bardzo przyzwoita trwalosc (jak na mineraly oczywiscie)
- srednie krycie, ujednolici cere
- nie nadaje sie do aplikacji na mokro, nie
@Pomeranian AM nie są dla mnie ciężkie, ale nie zapychają. Od ponad roku używam podkładów tylko mineralnych i moja cera bardzo mi za to dziękuję, więc nie będę narażać dwóch lat pracy nad poprawieniem kondycji skóry twarzy. Bardzo dziękuję za konkretne informacje :)
@sillemo: prosze bardzo. No wlasnie sa osoby, ktore i am zapycha, choc teoretycznie sklad ma mniej komodogenny niz pixie. Mi ciezko ocenic, czy pixie mnie zapycha, bo dobrze sie oczyszczam i regularnie zluszczam, ale patrzac po skladzie, moze zapychac.
moze zapychac, ma wysoko, juz na 3. miejscu w skladzie, lauroyl lysine


@Pomeranian: aż musiałam popatrzeć, Amazon ma prostrzy skład od MBL i u mnie lepeij trzymał mat. Trochę to zabawne bo MBL miała być dla osób z problematyczna cera
@sillemo: moim zdaniem trochę za bardzo Cie postraszyła, dużo więcej osob ma problemy po AM niż po Piie, no i forrmuła Amazon nie ma w ogóle lauroyli. Moim zdaniem Pixie
@kwiatencja: ja mysle, ze po AM duzo wiecej osob ma problemy, bo duzo wiecej osob go uzywa xd tak samo jak w przypadku hybryd semilac najczesciej uczula- taka jest obiegowa opinia, a prawda jest taka, ze uzywa go duzo wiecej osob, stad trudno to obiektywnie porownywac.
No wlasnie pisze o mlb, ja z amazona bylam mniej zadowolona (mam tlusta strefe t) i mysle, ze teraz mlb jest popularniejszy (przez sama marke
@Pomeranian: a to dziwne, bo czytałam że właśnie Amazon sie lepeij na tłusciochach trzymał. Chyba że nie nie masz porównania. Chociaż Ewa pisała na blogu, że amazon może szybciej znikac xD ja zrobiłam test poł na pół i amazon lepiej wypadł to sobie zamówiłam bo tak to mi żal na pełen wymiar xD Jeżeli nie podniosą ceny znacząco, a juz w ogóle jak nie ruszą ceny wtedy cenowo tez nie będzie
@kwiatencja: ja mialam polowe probek amazon, a polowe mlb i wzielam mlb swiadomie- jest oparty na tlenku cynku, a nie ditlenku tytanu, co jest podwojnym plusem, bo to lepszy filtr i dziala antybakteryjnie, faktycznie wolniej znika, ma minimalnie lepsze krycie, nie jakos znacznie, ale delikatna roznice widze.
@Pomeranian: też myślałam, ze wezmę mbl, ale test że pomalowałam sobie pół ryjca mbl a pół amazonem powiedział jasno, że amazon lepiej wyglądał, a trzymały mi się tam samo. To co miałam sie opierać na analizach jak oczy i gęba same powiedziały xD ale chyba mbl malowałam gąbeczką i bardo ładnie wyglądał
@Pomeranian znaczy test robiłam tym samym pędzlem i wszystko na tym samym, tylko wspominka taka że na aplikacje gąbka wzięłam mbl bo był wyżej w wymieszanych próbkach,, gąbki nie brałam do testów bo za rzadko się tak maluję xD
@Pomeranian @kwiatencja no ja lubię AM matujący, nie mogę powiedzieć, że mnie zapycha bo mi się cera mega poprawiła od kiedy porzuciłam drogeryjne, ale czasem coś tam się zrobi. Od wczoraj testuję neauty to będę mogła za jakiś czas się wypowiedzieć